Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Wolfenstein Youngblood
Bethesda Cd Key

Wolfenstein Youngblood

Wolfenstein Youngblood Satın al

Platform
Bethesda üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English

*Wolfenstein Youngblood Bethesda CD Key, dijital kod olarak teslim edilmektedir.
*Bethesda.net üzerinden aktifleştirmeniz gerekmektedir.

Sipariş Özeti
Birim Fiyat:
179.00 TL
Adet:
1
Toplam :
179.00TL
150.00 TL
Sipariş Adeti

Jess ve Soph babaları BJ Blazkowicz’in peşinden gidecek ve Naziler’den Paris’i geri alma görevinde, direniş savaşçılarıyla birlik olup, onlara yardım et, şehri kurtar!Wolfenstein Youngblood’da Power Armor’unu giy bu mücadeleye ortak ol! Seviye sistemi sayesinde kalıcı canını arttır ve temel özelliklerini yükselt!Wolfenstein Youngblood satın al işleminin ardından Bethesda CD Keyinizi bethesda.net sayfasından ‘Reedem Code’ seçeneğiyle aktifleştirebilir ve oyununuzu oynayabilirsiniz.Wolfenstein Young Blood CD Key nasıl kullanılır?Wolfenstein Youngblood Bethesda CD Key olarak teslim edilmektedir.Wolfenstein Youngblood satın al işleminin ardından bethesda.net sayfasından giriş yaparak ‘Redeem Code’ seçeneğiyle CD keyinizi aktifleştirebilirsiniz.Bethesda Launcher masaüstüne kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

  • Yorumlar (21)
  • Ürün Açıklaması

Jess ve Soph babaları BJ Blazkowicz’in peşinden gidecek ve Naziler’den Paris’i geri alma görevinde, direniş savaşçılarıyla birlik olup, onlara yardım et, şehri kurtar!
Wolfenstein Youngblood’da Power Armor’unu giy bu mücadeleye ortak ol! Seviye sistemi sayesinde kalıcı canını arttır ve temel özelliklerini yükselt!

Wolfenstein Youngblood satın al işleminin ardından Bethesda CD Keyinizi bethesda.net sayfasından ‘Reedem Code’ seçeneğiyle aktifleştirebilir ve oyununuzu oynayabilirsiniz.

Wolfenstein Young Blood CD Key nasıl kullanılır?
Wolfenstein Youngblood Bethesda CD Key olarak teslim edilmektedir.
Wolfenstein Youngblood satın al işleminin ardından bethesda.net sayfasından giriş yaparak ‘Redeem Code’ seçeneğiyle CD keyinizi aktifleştirebilirsiniz.
Bethesda Launcher masaüstüne kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Canlı Destek