X
Güncel fırsatları ilk siz öğrenin Kampanya ve indirimlerden haberdar olmak ister misiniz?
Daha Sonra
İzin Ver
Canlı Destek Canlı Destek Oyunfor AnaSayfa AnaSayfa Sepetim Sepetim Siparişlerim Siparişlerim Profilim Profilim
HIZLI MENU X
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Oyunfor Mobil Uygulamayı İndir
Oyunfor Blog Oyunfor Tube Oyunfor TV
Sepetinizde ürün bulunmamaktadır
Sepete Git
Tüm Sonuçları Göster

Ödüllü Ekibin Oyunu Redfall Prey ve Dishonored oyunlarının yaratıcısı ödüllü ekip Arkane Austin’in yarattığı Redfall, oyunun ismiyle aynı olan ada şehri Redfall’da geçmektedir. Bir vampir lejyonu güneşi karartıp şehri kuşatmıştır. Yapmanız gereken hayatta kalmış kişilerle bir vampir avcısı takımı kurup, çeşitli kahramanlarla iş birliği yapmaktır. 2022’nin yaz aylarında PC ve Xbox platformunda yerini alması beklenen Redfall, yaratıcı grafik ve açık dünya kurgusuyla nişancı oyunudur.  Redfall’da Yalnız Ava Çıkma Redfall tek ve çok oyunculu seçenekleriyle oyunculara kusursuz bir deneyim sunar. Karanlığa gidildiğinde tek başına ya da üç arkadaşınızla beraber co-op iş birliğine dayalı bir maceraya atılırsınız. Takım arkadaşları vampirleri yenmek için farklı kahraman ekipmanları ile güçlerini birleştirebilirsiniz. Redfall ön sipariş ver ve bu yaz vampir avına çık! Redfall’da sizi neler bekliyor? Redfall’ın vampirleri klasik kan emicilerden değil. Bu vampirler bilimsel bir deney korkunç bir şekilde sonuçlandığı için dünyaya geldiler ve evrimleşmeye devam ediyorlar. Ancak tek engel onlar değildir. Oyuncular ayrıca saflarına katılma umuduyla adanın yeni doyumsuz gücüne tapan insan tarikatçılarla da karşılaşacak.  Redfall’da hangi karakterler yer alır? Devinder Crousley: İnternette ünlü bir paranormal araştırmacı, amatör kriptozoolog ve gelecek vaat eden bir mucittir. Herşey kötüye gitmeden önce Redfall’a gelen Devinder Crousley; paranormal olayların peşinden koşmak üzere üstün teknolojilerle yıllarca verdiği mücadeleden sonra icatlarının Redfall’da yer alan bu vampirlerin üzerinde işe yaradığını görür.  Layla Ellison: Redfall’a Wisconsin’den taşındı. Redfall Teknik Üniversitesi’nde biyomedikal mühendisliği okudu ve Aevum Therapeutics araştırma tesisinde stajyerlik yaptı. Son hatırladığı şey, baş ağrısıyla ve şiddetli telekinetik güçlerle uyanmasıydı. Remi De La Rosa: Savaş mühendisi olan Rosa, Donanma’da seçkin bir kurtarma biriminin parçası olarak hayatını çatışmaların ön safhalarında sevdiklerini korumak ve dünyada ona ihtiyaç duyanlara yardım etmek için parlak zekasını kullanarak geçirdi. Redfall olayını soruşturmaya giderken gemisi telef oldu ve bütün mürettabat kayboldu. Şimdi robot dostunun yardımıyla Redfall’da hayatta kalanları kurtarmaya ve yoluna çıkan düşmanları avlamaya kararlı. Jacob Boyer: Jakob askerlik geçmişi olan bir keskin nişancıdır. Seçkin bir özel güvenlik kuvvetinin bir parçası olarak güneş kararmadan hemen önce Redfall’a gönderildi. Kötü şartlar onu ekibinden ayırdı ve yalnız bir yola soktu. Artık Redfall sokaklarını gözlemyerek yaşamını devam ettiriyor. Artık Redfall sokaklarını gözetliyor ve kötüleri avlıyor. Tepenizde dolaşan gizemli bir kuzgun varsa siz onu görmeseniz de Jacob yakınlardadır.

Redfall

Redfall

AÇIKLAMA

Bethesda tarafından Redfall, işbirliğine dayalı açık dünya birinci şahıs nişancı oyunudur. Massachusetts’in ilginç ada şehri Redfall’ın vampir lejyonu tarafından kuşatılması ile başlar. Düşmanların kuşattığı bu şehri kurtarmak için hemen Redfall satın alın ve vampir avcısı takımını oluşturup ve zorlu maceraya katılın.

Redfall Bethesda Key Redfall Bethesda Key

Redfall Bethesda Key

PC Key
Diller
English
950.00 TL
DETAY
Stok Gelince Haber Ver
Diller English
950.00 TL
Detay
Stok Gelince Haber Ver
Left Arrow
Steam Google Tencent Games Microsoft Garena EA Games Riot PUBG Corp Ubisoft Bethesda CAPCOM Warner Bross Kalypso IGG Games Netease Games Quantic Dream Games 1C Publishing THQ Nordic Team17 NCSoft Fire Fly Studios Focus Home 505Games Gearbox Obsidian Enternatinment Versus Evil CryTek bluTV Bein Sports Lokum Games NeoSurf TechLand Travian Games Trion Worlds Wizard Games 34 Things Alawar Code Masters Curve Fatshark iceberg interactive konami paradox taleworlds
Right Arrow
Bizi Takip Edin
ETBIS Site Doğrulama
Destek & İletişim
444 00 69
[email protected] Gönderdiğiniz mesajlar canlı destek ekibimiz tarafından mesai başlangıcında değerlendirmeye alınır
Oyunfor.com bir MGM Bilgi Teknolojileri A.Ş. iştirakidir. © Copyright 2024. Oyunfor.com