Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Doom Eternal
Doom Eternal
Açıklama

Doom Eternal Satın Al Sayfası - Ucuz Fiyat Avantajlarıyla - İndirimli Fiyatlar - Doom Eternal Türkiye Satış Sitesi - Güvenli Alışverişin Adresi.

Oyun eleştirmenleri tarafından E3 2019’un ‘En İyisi’ seçilen Doom Eternal, Id Software tarafından geliştirilen, Doom ®’ un devamıdır. Id Tech 7 ile geliştirilmiş ve Mick Gordon’un özel olarak bestelediği etkileyici müzikleriyle ön plana çıkmaktadır. Doom Eternal satın al işlemini gerçekleştirip ön siparişe özel indirim fırsatından yararlanabilir ve yayınlandığı zaman kolaylıkla oynayabilirsiniz

DOOM Eternal

DOOM Eternal

Bethesda Cd Key
Bu ürün ön sipariştir.
Platform
Bethesda üzerinden aktif edilebilir.
Bethesda üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
English
%27 İndirim 315.00 TL
430.00 TL
  Detay
  • Yorumlar (93)
  • Ürün Açıklaması

İblisler her yeri istila edip, cehennemi dünyaya getirmiştir. Doom Slayer, kötülüğün tamamen hüküm sürdüğü bu yere geri döndüğünde iblislerle baş etmek zorundadır. Hızlı, güçlü ve yepyeni silahlarıyla bu şeytanlarla savaşırken Doom Slayer’ın durdurulamaz gücünün kontrolünü sen yönetmelisin. 18-22 saat süren oyun süresi ve seçkin FPS deneyimi sunan Doom Eternal satın al farklı mode seçenekleri ile de bu heyacanı doruklarda yaşa!

Doom Eternal'de yer alan yenilikler nelerdir?
Doom Eternal ekibi bugüne kadar ki en güçlü Doom Slayer’ı yarattı. Üzerine monte edilmiş omzunda yer alan alev makinesi, bıçağı, yükseltilmiş silahları ve donanımlı cephaneliği ile daha hızlı ve çok daha güçlü Doom Slayer olarak karşınızda! Klasik şeytanların yanında Marauder gibi güçlü şeytanlar da eklenen yenilikler arasındadır.

Battlemode ne içerir?
Battlemode 2’ye karşı 1 oynanan çok oyunculu seçenektir. Doom Slayer oyuncular tarafından kontrol edilen iki şeytanla yüz yüze gelir ve yoğun bir savaş içerisinde yer alır. 6 harita ve 5 şeytanlı battlemode ile Doom Eternal’de daha fazla şiddet, kan ve güç savaşını yoğun hissedeceksin!

Doom Eternal ne zaman yayınlanacak?
Doom Eternal 22 Kasım 2019 tarihinde yayınlanıyor. Doom Eternal oyununu ön sipariş ile satın alarak indirim fırsatından faydalanabilirsiniz.

Doom Eternal CD Key nasıl kullanılır?
Doom Eternal Bethesda CD Key olarak teslim edilmektedir.
Doom Eternal satın al işleminin ardından bethesda.net sayfasından giriş yaparak ‘Redeem Code’ seçeneğiyle CD Keyinizi aktifleştirebilirsiniz.
Bethesda Launcher masaüstüne kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

Doom Eternal minimum sistem gereksinimleri nelerdir?
İşlemci: Intel Core i5-2400 veya AMD FX 8320
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/ 10 64-Bit
Ekran Kartı: NVIDA Ge Force GTX 670 2 GB veya AMD Radeon HD 7870 2 GB
RAM: 8 GB
HDD: 55 GB

Doom Eternal önerilen sistem gereksinimleri nelerdir?
İşlemci: Intel Core i7-3770/AMD FX-8350
İşletim Sistemi: Windows 7/8.1/10 64-Bit
Ekran Kartı: NVIDIA GTX 970 4 GB/AMD Radeon R9 290 4GB
RAM: 8 GB
HDD: 55 GB

Canlı Destek