Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Battlefield 2042

Battlefield 2042 Satın Al

Açıklama

İndirimli Fiyatlarla Battlefield 2042 Satın Al

Battlefield 2042, EA DICE ve Criterion Games tarafından geliştirilen birinci şahıs nişancı oyunudur. Battlefield 4’ün devamı niteliğinde oyun İnsanlık İçin Savaş’ı temsil eder. Kurgusal hikayede bu güçlü devamlılık Battlefield severleri bir kez daha içine çekerek bir savaş kahramanına dönüştürecek ve bu tarihe tanıklık etmesini sağlayacaktır. 22 Ekim 2021 tarihinde platformlarda çıkış yapacak savaş baş yapıtı için hemen teslim ön sipariş ver! Battlefield 2042 satın al, ön siparişe özel indirimli fiyatları kaçırma!

Battlefield 2042 Standard Edition PC Pin PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Battlefield 2042 Standard Edition PC Pin

Battlefield 2042 Standard Edition PC Pin

PC Origin Online Aktivasyon Çıkış Tarihi : 22 Ekim 2021, Cum
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English
515.00 TL
  Detay
Battlefield 2042 Gold Edition PC Pin PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Battlefield 2042 Gold Edition PC Pin

Battlefield 2042 Gold Edition PC Pin

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English
780.00 TL
  Detay
Battlefield 2042 Ultimate Edition PC Pin PC Origin Online Aktivasyon Satın Al
Battlefield 2042 Ultimate Edition PC Pin

Battlefield 2042 Ultimate Edition PC Pin

PC Origin Online Aktivasyon
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English
945.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Battlefield 2042 Nasıl Aktif Edilir?
Battlefield 2042
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Battlefield 2042 İnsanlık için Savaşa Dönüş Battlefield 2042, serinin ikon haline gelmiş bu toplu savaşın dönüşünü kaçırmayın! Ekibinizin yardımıyla son teknolojik cephane ile dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlamalısınız. 128 oyuncu ile geniş ortamlarda bu savaşa hazırlanın. Conquest ve Breakthroug gibi güncellenmiş oyun modlarından yepyeni Hazard Zone’a kadar devasa deneyimler platformlarda 22 Ekim 2021’de sizi Battlefield 2042’de karşılıyor. Battlefield 2042 ekibi oyunculara modern çok oyunculu oyunlardan bekledikleri hizmetleri sağlayarak yayınlanmayı hedefliyor. Tek bir oyundan ziyade 3’er aylık periyodlar halinde sürecek sezonlar aracılığıyla yenilik ve oyuncu topluluğu için bir arada olmayı amaçlıyor.   Canlı ve dinamik oyunun ilk yılında 4 Savaş Bileti ve uzman ve içerik üreten 4 yeni sezon yayınladığı zamanı takip eden günlerde Battlefield 2042’de yayınlanması hedefleniyor. Ayrıca Her sezon, peşinden gidilecek yerler, ücretsiz ve ücretli yeni bir Savaş Bileti ile birlikte gelecek. Dünya savaşın eşiğindeyken, insanlık tarihinin en büyük krizinden yeni bir türde asker ortaya çıkıyor.    Uzmanlar Savaş alanındaki rolünüzü seçin ve yeni Uzman sistemi aracılığıyla kişiye özel mangalar oluşturun. Battlefield’in dört sınıfına dayalı olarak, Uzmanların benzersiz bir uzmanlığı ve özelliği vardır. Ancak donanımın geri kalanı tamamen özelleştirilebilir.   Dünya 2042’de aşırı hava olayları ve kaynak çatışmaları küresel güç dengesini değiştirdi. Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya savaşın eşiğindeyken, vatansız muharebe gazilerinin bir karışımı Görev Kuvvetleri olarak bilinen bağımsız gruplar oluşturuyor. Daha önce hiç görülmemiş bu savaş tiyatrosunda geleceği tanımlamak için savaşın.   Battlefield 2042 Battlefield'ın ikonik sandbox savaşı geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Yenilenen hayranların favori modlarını üstlenin, yeni yenilikçi deneyimler keşfedin ve çok oyunculu savaşlarınıza yeni bir boyut katan benzeri görülmemiş bir ölçeğe tanık olun.   Battlefield 2042 satın al, hemen teslim ön siparişe özel indirimli fiyatları kaçırma!   Battlefield 2042 Nasıl Aktif Edilir? Battlefield 2042 satın alma işleminizin ardından "Aldığım Ürünler" sekmesinden Origin platformuna bağlan seçeneği ile Origin hesabınız üzerinden direkt aktif edilir. *Detaylı aktivasyon yönergesi için "Battlefield 2042 Nasıl Aktif Edilir?" sekmesine tıklayabilirsiniz.

Battlefield 2042 İnsanlık için Savaşa Dönüş


Battlefield 2042, serinin ikon haline gelmiş bu toplu savaşın dönüşünü kaçırmayın! Ekibinizin yardımıyla son teknolojik cephane ile dinamik olarak değişen savaş alanlarına uyum sağlamalısınız. 128 oyuncu ile geniş ortamlarda bu savaşa hazırlanın. 
Conquest ve Breakthroug gibi güncellenmiş oyun modlarından yepyeni Hazard Zone’a kadar devasa deneyimler platformlarda 22 Ekim 2021’de sizi Battlefield 2042’de karşılıyor.


Battlefield 2042 ekibi oyunculara modern çok oyunculu oyunlardan bekledikleri hizmetleri sağlayarak yayınlanmayı hedefliyor. Tek bir oyundan ziyade 3’er aylık periyodlar halinde sürecek sezonlar aracılığıyla yenilik ve oyuncu topluluğu için bir arada olmayı amaçlıyor.

 

Canlı ve dinamik oyunun ilk yılında 4 Savaş Bileti ve uzman ve içerik üreten 4 yeni sezon yayınladığı zamanı takip eden günlerde Battlefield 2042’de yayınlanması hedefleniyor. Ayrıca Her sezon, peşinden gidilecek yerler, ücretsiz ve ücretli yeni bir Savaş Bileti ile birlikte gelecek.


Dünya savaşın eşiğindeyken, insanlık tarihinin en büyük krizinden yeni bir türde asker ortaya çıkıyor. 

 

Uzmanlar

Savaş alanındaki rolünüzü seçin ve yeni Uzman sistemi aracılığıyla kişiye özel mangalar oluşturun. Battlefield’in dört sınıfına dayalı olarak, Uzmanların benzersiz bir uzmanlığı ve özelliği vardır. Ancak donanımın geri kalanı tamamen özelleştirilebilir.

 

Dünya

2042’de aşırı hava olayları ve kaynak çatışmaları küresel güç dengesini değiştirdi. Amerika Birleşik Devletleri ve Rusya savaşın eşiğindeyken, vatansız muharebe gazilerinin bir karışımı Görev Kuvvetleri olarak bilinen bağımsız gruplar oluşturuyor. Daha önce hiç görülmemiş bu savaş tiyatrosunda geleceği tanımlamak için savaşın.

 

Battlefield 2042


Battlefield'ın ikonik sandbox savaşı geri döndü ve her zamankinden daha iyi. Yenilenen hayranların favori modlarını üstlenin, yeni yenilikçi deneyimler keşfedin ve çok oyunculu savaşlarınıza yeni bir boyut katan benzeri görülmemiş bir ölçeğe tanık olun.  

Battlefield 2042 satın al, hemen teslim ön siparişe özel indirimli fiyatları kaçırma!

 

Battlefield 2042 Nasıl Aktif Edilir?

Battlefield 2042 satın alma işleminizin ardından "Aldığım Ürünler" sekmesinden Origin platformuna bağlan seçeneği ile Origin hesabınız üzerinden direkt aktif edilir.

*Detaylı aktivasyon yönergesi için "Battlefield 2042 Nasıl Aktif Edilir?" sekmesine tıklayabilirsiniz.

Canlı Destek