Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Google Play ve App Store’da Nasıl Alışveriş Yapılır?

Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?

Google Play Hediye Kodu Nasıl Aktifleştirilir?

Author : Oyunfor.com
2023-02-14

 

 

Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.

 

 

google-play-hediye-karti

 

 

Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?

 

 

Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları ile mobil oyunlarda satışı yapılan  oyun içi öge alımlarınızı yapabilirsiniz. Direkt para yerine geçen hediye kartı tutarlarından 25 TL, 50 TL, 100 TL ve üzeri hediye kartı bakiyelerini yetkili satış sitesi olan Oyunfor’dan alarak, App Store ya da Play Store hesabınızda aktif edebilirsiniz.

 

 

Google Play Store ya da App Store hesabınıza yükleyeceğiniz dijital hediye kartı bakiyeleri ile hesabınıza kredi kartı tanımlamadan mobil uygulamala içi alışverişlerinizi kredi kartsız yapabilirsiniz.

 

 

Oyunfor.com aracılığıyla satın alacağınız Google Play Kodu ve App Store Hediye Kartı bakiyeleri sayesinde mobil oyun ve uygulamalarda kullanmak üzere Store hesabınıza dijital bakiye yükleyebilirsiniz.

 

 

 

google-play-hediye-kodu-satin-al

 

 

 

Google Play Kartınızı Online Satın Alın

 

Satın almış olduğunuz Google Play Hediye Kodunuz Sms ve E-mail yoluylu anında teslim edilir. Binlerce içeriğin yer aldığı Play Store’da kodunuzu aktifleştirin ve istediğiniz ürüne erişin. Bunu yaparken bütçenizi aktif ettiğiniz kod ile sınırlandırın ve harcamalarınızı kontrol altında tutun. Satın almış olduğunuz kodu yerinizden bile kalkmadan 7/24 dilediğiniz zaman aktifleştirin.

 

 

Google Play Hediye Kodu Nasıl Aktifleştirilir?

 

 

Satın aldığınız hediye kartını etkinleştirmek için https://play.google.com/redeem adresine bağlanıp satın aldığınız hediye kartı kodunu girmeniz yeterlidir. Satın almış olduğunuz hediye kartı kodunu girdikten sonra bakiyeniz otomatik olarak yüklenir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Satın aldığınız hediye kodu ülkesine göre paket fiyatlarında değişiklik olabilir. Hediye kartı kodları menşe ülkelerine bağlıdır ve bazı Google hediye kartları diğer ülkelerde kullanılamaz. Dikkat edilmesi gereken nokta Türkiye hesaplarında geçerli olacak bir hediye kodu satın almak ( Satın alınacak hediye kartının üzerinde belirtilmektedir).

 

 

Android mobil uygulama ve oyunlarda geçerli olan Google Play Kodları ile kredi kartsız, mobil uygulama içi alışverişlerinizi yapabilirsiniz. Google Play Store hesabınıza yükleyeceğiniz 25 TL, 50 TL, 100 TL, 250 TL, 500 TL, 1000 TL gibi Google Play Kodu satın alımlarınızı yetkili satış sitesi olan Oyunfor’dan yapabilirsiniz. Tüm android uygulamalarda ve oyunlarda geçerli olan bu bakiyeler sayesinde avantajlı Google Play dünyasında hem alışveriş yapar, hem de puan biriktirirsiniz. Diğer uygulama içi alımlarınızda bu puanları istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Sadece Google Play Kodu alımlarınızda geçerli ekstra oyun içi öğelere de bu şekilde sahip olabilirsiniz.

 

 

Apple iTunes Hediye Kartı Nasıl Kullanılır?

 

 

IOS için iPhone ve iPad, Mac ve Macbook cihazlarda kullanılan App Store uygulaması için Oyunfor’dan satın alacağınız 25 TL ve 50 TL App Store Hediye Kartı bakiyeleri ile hesabınıza kredi kartsız bakiye yükleyebilirsiniz.

 

  • iPhone, iPad veya iPod touch'ınızda App Store uygulamasını açın.
  • Ekranın üst kısmındaki oturum aç düğmesine veya fotoğrafınıza tıklayın.
  • Hediye Kartını veya Kodu Kullan'a dokunun. Hediye Kartını veya Kodu Kullan seçeneğini görmüyorsanız Apple Kimliğinizle giriş yapın.
  • Kodu Manuel Olarak Girin'e tıklayın ve ardından ekrandaki talimatları izleyin.

 

 

apple-store-hediye-kodu-satin-al

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
    Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.         Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?     Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  League of Legends Yeni Şampiyonu Aurora ve Yetenekleri Riot Games Gelişrici Ekibi tarafından duyurulan bilgiye göre, 6 yıl önce bir fikir olarak başlayan Aurora, artık bir LoL şampiyonu.    Aurora'nın bir şampiyon olarak League of Legends'e dahil olmasını ve bu süreçte diğer şampiy.. Devamını Oku