Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Yeni bir Star Wars hikayesi: Squadrons

Star Wars Squadrons

Star Wars

Author : Oyunfor.com
2020-06-25

Star Wars Squadrons

 

Yıldız Savaşları Filolar’ın hikayesiyle devam ediyor

 

Yepyeni bir hikaye ile karşı karşıyayız. Star Wars Squadrons, filoların hikayesi! İmparatorluk Endor’un ardından ıssız kaldıkça saldırılara açık kaldı. Yeni Cumhuriyet ise zorlu filoyu durdurmak için bir plan hazırladı. Ya Yeni Cumhuriyet için bir özgürlük savaşçısı olacaksın ya da İmparatorluk Donanması’nda sert bir asker!

 

Motive Studios, Lucasfilm ve EA Games ortaklığında 2 Ekim 2020'de yayınlanan Star Wars Squadrons, tek oyuncu olarak başlayan bu güçlü hikaye kurgusunda çok oyunculu Dogfight moduyla 5v5 karşılaşmaların yer aldığı filo ekibiyle ilerleyeceksin. İstersen tüm hikayeyi VR olarak da oynayabilirsin. Bu karşılaşmalar oyun kilitlerini açmak açısından çok önemli! Puanlar biriktirmeli ve gemini güçlendirerek zafere ulaştırmalısın. 5 Pilot! 1 Filo! Farklı yeteneklere sahip 5 kişilik yıldız savaşçılarından biri olarak ekipte yerini al, zorlu savaşlarda uzmanlaşabilir ve ekibine stratejilerinle öncülük edebilirsin.

 

 

Star Wars Squadrons-blog

 

 

Kusursuz bir Starfighter ol!

 

Her Starfighter benzersiz bir şekilde olabilir. Gemi bileşenleri, farklı silahlar ve düşmanlarını onarmaya/nişan almaya yardımcı olan yükseltme seçenekleri ile onları kusursuz ölüm makinaları haline getirebilirsiniz.

 

Star Wars Squadrons Pilotları ayrıca kendilerini ve gemilerini her iki taraftaki filolarda hem estetik hem de işlevsel olarak özelleştirebilir. Bu galaksinin en iyi pilotu olmak ve tüm dünyayı kendi kokpitinden yönetmek senin elinde.

 

Savaş, Destek, Önleme Gemileri ve Bombardıman Uçları’nın avantajlarını geliştirebilirsin ve 4 farklı kategoride yer alan toplamda 8 gemiyi kullanmak ve tüm özelliklerini kendine göre özelleştirmek ise senin elinde! Star Wars Squadrons satın al ve bu galaksinin Pilot’u sen ol!

 

 

Star Wars Squadrons Origin Key Sistem Gereksinimleri

 

 

Minimum Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 1300X / Intel I5-7600

Bellek: 8 GB

Grafik Kartı: AMD Radeon HD 7850 / Nvidia GeForce GTX 660

Direct X: 11

Multiplayer Online: 512 KBPS İnternet Hızı

Sabit Disk Alanı: 30 GB

 

 

Önerilen Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 3200 G / Intel I7-7700

Bellek: 16 GB

Grafik Kartı: AMD Radeon RX 480 / Nvidia GeForce GTX 1060

Direct X: 11

Multiplayer Online: 512 KBPS İnternet Hızı ve daha fazlası

Sabit Disk Alanı: 30 GB

 

 

VR için Önerilen Sistem Gereksinimleri

 

İşletim Sistemi: Windows 10

İşlemci: AMD Ryzen 3 3200 G / Intel I7-7700

Bellek: 16 GB

Grafik Kartı: AMD Radeon RX 480 / Nvidia GeForce GTX 1060

Direct X: 11

Multiplayer Online: 512 KBPS İnternet Hızı ve daha fazlası

Sabit Disk Alanı: 30 GB

 

 

 

  • Yorumlar (1)
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
FLowmeX
27.02.2021
27/02/2021

Ayrıca Star Wars Squadrons Mart Ayı Içerisinde EA Play Kütüphanesi Içerisine De Ekleniyor. Buradan Da Https://www.oyunfor.com/origin/ea-play EA Play üyeliği Alabilirsiniz :D

5 5
Hediye Kartları
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Merakla Beklenen oyun Black Myth: Wukong ne zaman çıkacak?   Black Myth: Wukong nefes kesici animasyon sahneleri ile duyurulduğu andan itibaren herkesin merakla beklediği oyun haline geldi. 16. yy yayımlanmış olan Batıya Yolculuk Mitolojisi kitabından esinlenen, aksiyon rol yapma oy.. Devamını Oku
Canlı Destek