Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Valorant'ın Yeni Ajanı Clove ile Tanışın: Tüm Yetenekleri - Ölümsüz Bir Tehlike

Valorant Yeni Ajan Clove

Valorant Clove'un yetenekleri

Author : Oyunfor.com
2024-03-26

Valorant Yeni Ajan Clove

 

valorant-clove

 

Valorant, ajan havuzunu genişletmeye ve farklı yeteneklere sahip karakterlerle oyunu çeşitlendirmeye devam ediyor. Son ajanımız ise İskoçya'dan gelen ve benzersiz yeteneklere sahip olan Clove.

 

Clove, ölümden bile güçlü olan yetenekleriyle Valorant'a yeni bir soluk getiriyor. Bu gizemli ajan, ölümü yenebilme yeteneğine sahip ve bu da onu rakipler için oldukça tehlikeli kılıyor.

 

 

Valorant Clove'un yetenekleri

 

İşgüzar (Q): Karakterimiz, Q yeteneği ile ölümsüzlük parçası elde ediyor ve bu yeteneği rakiplerine karşı kullanabiliyor. Patladıktan kısa bir süre sonra etki alanında kalan düşmanlar ise geçici olarak çürüme hasarı almaya başlıyorlar.

 

 

Katakulli (E): Clove, kendi özünü tüketerek rakibin görüşünü engelleyen ve savaşın seyrini değiştirebilen dumanlar oluşturur. Bu yetenek öldükten sonra da kullanılabilir.

 

 

Dinçleştirici Özüt (C): Clove, öldürdüğü veya hasar vererek asist aldığı düşmanın yaşam enerjisini ANINDA çekerek hız ve geçici can kazanır.

 

 

Daha Ölmedik (X / Ulti): Clove, öldükten sonra hayata dönmek için ETKİNLEŞTİRİR. Clove hayata döndükten sonra belirli bir süre içerisinde bir skor veya hasar yoluyla asist almazsa ölür.

 

 

Clove'un yetenekleri, onu Valorant'ta oldukça çok yönlü bir ajan haline getiriyor. Hem saldırgan hem de savunma oyun tarzlarına uyum sağlayabilen Clove, doğru ellerde rakipler için büyük bir kabus olabilir. 27 Mart tarihinden itibaren erişilebilir.

 

Clove'u oynamaya ve Valorant'ta yeni bir efsane yaratmaya hazır mısınız?

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
    Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.         Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?     Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
Assassin’s Creed Serisinin En İyi Oyunları Geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un Japonya’da geçecek olan Assassin’s Creed Shadows’u tanıtmasıyla birlikte tekrar ismi gündeme gelen ünlü serinin, şimdiye kadar çıkan en iyi oyunlarını sizler için bir araya getirdik.   Assassin's Creed Serisinden.. Devamını Oku