Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Valorant Gece Pazarı Yeniden Geliyor ( 28 Eylül - 11 Ekim 2022)

Valorant Gece Pazarı

Valorant Gece Pazarı Ne zaman gelecek

Author : Oyunfor.com
2022-09-23

RIOT GAMES, BIR SONRAKI VALORANT GECE PAZARI BAŞLANGIÇ TARIHININ 28 EYLÜL 2022 OLDUĞUNU DUYURDU

 

valorant gece pazari - 23.09.1

 

 

Riot Games'in Valorant'a yaptığı en iyi eklemelerden biri: Valorant gece pazarı

 

Bilmeyenler için Gece Pazarı, oyuncuların Valorant silah skinlerini daha uygun bir fiyata almaları için sunulan bir indirim fırsatı. Bu fırsat, rastgele altı silah görünümünden oluşan özel bir teklif setidir. Bu nedenle mevcut indirimler her oyuncuya özel olur ve teklifler 1-2 hafta süreyle sınırlıdır.

 

 

Valorant Bir Sonraki Gece Pazarı Ne Zaman?

 

Gece Pazarı başlangıç ​​saati bölgelere göre değişiklik göstermekle birlikte 28 Eylül'de 17:00 itibariyle başlayacak. Dünya genelinde aynı anda faaliyete geçtiğinden, bu tarih bazı bölgeler için 29 Eylül olacak. Resmi duyuruya göre, bu seferki Gece Pazarı 11 Ekim 2022'de kapanacak.

 

 

Valorant Gece Pazarı’nda Çıkan Silah Skinlerini Değiştirilebilir Mi?

 

Valorant Gece Pazarı skinlerini değiştiremez ve kendiniz seçemezsiniz. Sunulan skinler kişiye özeldir ve yalnızca belirtilen dönem boyunca geçerlidir. Farklı görünümler isterseniz, bir sonraki Gece Pazarını beklemeniz gerekir.

 

 

 

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  Nvidia Geforce Now nedir, Fiyatı Nedir ve Ne Tür Cihazları Destekler?   GeForce NOW powered by GAME+, NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursan.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
THE SIMS 4, 18 EKIM'DEN ITIBAREN UCRETSIZ OLUYOR         The Sims 4, 2 Eylül 2014'te piyasaya sürüldü ve piyasaya sürülmesinden bu yana dünya çapında 31 milyon oyuncu tarafından oynandı. EA ve Maxis, The Sims 4'ün 18 Ekim 2022'den itibaren tüm platformlar  için ücretsiz indirileceği.. Devamını Oku