Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Uluslararası Elmas Ödülleri

Uluslararası Elmas Ödülleri

2. Uluslararası Elmas Ödülleri Dağıtıldı

Author : Oyunfor.com
2022-06-08

Uluslararası Elmas Ödülleri

2. Uluslararası Elmas Ödülleri Sahiplerini Buldu

Uluslararası Elmas Ödülleri'nde Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu Oyunfor.com oldu

 

2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni iş ve sanat dünyasından önemli isimlerin katılımıyla 6 Haziran 2022’de İstanbul Hilton Bomonti Hotel’de gerçekleşti. Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin’in sunuculuğunu yaptığı gecede Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu markası Oyunfor.com oldu.

 

Marka, iş, sanat ve medya dünyasından bir çok ismin katıldığı ve ödül kazandığı 2. Uluslararası Elmas Ödül Töreni'nde; Türk Müziğinin sevilen isimleri Demet Akalın ve Öykü Gürman konser verdi. Loca Orkestrası ve dans ekibi de bu özel gecede yer aldı.

 

Ratel Medya ve Luna Medya Organizatörlüğünde gerçekleşen Uluslararası Elmas Ödül Töreni, her biri sektörde uzman olan jüri üyeleri tarafından belirlenmiş olan iş, sanat ve medya dünyasının ödül kazanan isimleri, ödüllerini Burcu Esmersoy ve Yavuz Seçkin’den aldı.

 

2.Uluslararası Elmas Ödül Töreni’nde markamız Oyunfor.com, Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu seçildi. Başta Oyunfor kullanıcılarına, bizleri bu ödüle layık gören jüri üyelerine ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

uluslararası elmas ödülleri - 2

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  EA Play ve EA Play Pro Aylık Üyelikleri ile En popüler Oyunları Oynayın!   EA Play nedir?   EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan bir abonelik hizmetidir. EA Play abonesi olduğunuz sürece, EA Play kütüphanesindeki bütün oyunlara erişebilirsiniz. EA Play ile bir oy.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
Oyunfor Gamex'te! Gamex Uluslararası Dijital Oyun ve Eğlence Fuarı 19 – 22 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Tüyap Fuar ve Kongre Merkezinde gerçekleşti. Gamex 2022'de turnuvalar, sevilen yayıncılar, cosplaylerle fotoğraf çekimi ve sürpriz hediyelerin dağıtıldığı Oyunfor Sahnesi yoğun i.. Devamını Oku