Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
GTA 6 2025 Sonbaharında Geliyor!

Merakla Beklenen Yapım: GTA VI

GTA 6 ne zaman çıkıyor

Author : Oyunfor.com
2024-05-17

gta-6

 

Oyunseverlerin uzun süredir heyecanla beklediği ve çıkış tarihi hakkında birçok spekülasyonun döndüğü Grand Theft Auto 6'nın (GTA 6) çıkış tarihi nihayet belli oldu: 2025 sonbaharı.

 

Merakla Beklenen Yapım: GTA VI

Grand Theft Auto serisinin altıncı oyunu, oyun dünyasında son yıllarda en çok konuşulan ve heyecan yaratan yapımlardan biri oldu. "GTA 6 haberleri" neredeyse ayrı bir kategori oluşturacak kadar çok konuşuluyordu. Oyunun sık sık ertelendiği yönündeki spekülasyonlar, Take-Two'nun oyunları tamamlanmadan piyasaya sürmeme alışkanlığı ve konuyla ilgili resmi bir açıklamanın olmaması bu tartışmaları alevlendiriyordu.

31 Mart'ta sona eren mali yılın dördüncü çeyrek raporlarını açıklayan Take-Two, GTA 6'nın çıkış tarihini de doğrulamış oldu. Finansal raporda, yeni gelecek yapımların piyasaya çıkış tarihleri açıklandı. Bu açıklamaya göre GTA 6, 2025 yılının sonbahar aylarında piyasaya sürülecek.

 

Beklentilerin Üzerinde Bir Yapım

GTA 6, yayımlanan ilk fragmanıyla bile rekor kırdı ve büyük ilgi topladı. Take-Two'nun dördüncü çeyrek kârının beklenenden yüksek olduğunu belirttiği raporda, yatırımcılarına gelecek dönem projeleri hakkında bilgi verildi. Bu bilgiler arasında GTA 6'nın çıkış tarihinin netleşmesi, oyunseverleri memnun etti ve en azından şu anda bir gecikme olmadığını gösterdi.

Uzun Yılların Beklentisi: GTA 6

Pek çok kişi için GTA 6, son yılların en çok beklenen oyunu. Take-Two ve Rockstar Games, bu büyük beklentinin altında kalmamak için yoğun bir çaba sarf ediyor. Oyunun şimdiye kadar ortaya çıkan görselleri ve oyun hakkındaki bilgiler, uzun yıllara yayılan bekleyişin değeceğini gösteriyor.

Bu açıklamalar ışığında, GTA 6 için heyecan dorukta. Oyunseverler, 2025 sonbaharında bu efsanevi serinin yeni oyununu deneyimlemeyi dört gözle bekliyor.

 
  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
    Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.         Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?     Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Valorant Konsol Kapalı Beta Sürümü Çıktı! Riot Games'in resmi websitesinde yapılan duyuru Valorant'ın konsol dünyasına girdiği yönündeydi. Valorant'ın Konsol Kapalı Beta sürümünün çıkmasının ardından, konsol oyuncuları Beta'ya kaydolmak için başvuruda bulunabiliyor. Kayıtlar içerisin.. Devamını Oku