Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Son Zamanların Popüler Oyunu Among Us
Author : Oyunfor.com
2020-11-14

Among Us Mobile

 

Among Us mobil oyuncular arasında rekor kırıyor!

 

Uzun zaman önce çıkış yapmasına rağmen, keyifli oynanışı ile son zamanlarda tekrar gündeme gelen ve oldukça ilgi gören popüler oyun Among Us, büyük bir kitleye hitap etmeyi başardı. Hem bilgisayarda hem mobilde oynanmasının kolaylığı sayesinde, çok sık oyun oynamayan kişileri bile kendine çekebildi. Impostor ve Crewmate olmak üzere iki takımın galip gelmeye çalıştığı bu strateji oyunu Among Us son dönemlerde rekorlar kırıyor.

 

Amerikan oyun stüdyosu InnerSloth tarafından piyaya sürülen Among Us çok oyunculu oyun olarak 15 Haziran 2018’de yayınlandı. Çıkışının üzerinden 2 yıl sonra Twitch ve Youtube yayıncıları da dahil olmak üzere 2020’nin 3. çeyreğinde popüler hale geldi. Peki Among Us nasıl bir oyun?

 

Among Us

 

Son zamanların en çok oynanan popüler oyunu Among Us'da maksimum 10 oyuncuya kadar oynayabilirsiniz

 

Among Us Mobile son dönemde mobil oyuncuların arasında popüler hale gelen 4-10 oyuncuya kadar oynayabileceğiniz uzay gemisinde geçen mürettebat oyunudur. Hareket halindeyken uzay gemisini hazırlayıp verilen görevleri tamamlamanız gerekir. 

 

Among Us, oyuncuların her birinin iki rolden birini üstlendiği; çoğu Crewmate (Mürettebat) ve önceden belirlenmiş bir sayıda Impostor  (Saktekar) dan,uzay temalı bir ortamda gerçekleşir. Crewmate takımının amacı, Impostorları belirlemek, onları oylayarak ortadan kaldırmak ve harita etrafındaki görevleri tamamlamaktır. Impostor'ların amacı,Crewmate takımını çeşitli yöntemlerle öldürerek ortadan kaldırmaktır. 

 

Among Us Mobile'de uzay gemisinin görevlerini tamamlayıp, gemiyi hazırlamanın hareketleri içerisinde sadece eğlence değil, arkadaşlarınızla birlikte çevrim içi oyun keyfini sürebilirsiniz. Takım halinde yarıştığınız için hangi arkadaşın Sahtekar olduğunu tahmin etmeye çalışmak ve onlara karşı dikkatli olmak sizi oldukça heyecanlı bir maceranın içine sürükleyecektir.  

 

Among Us

 

Among Us’u ister bilgisayarınızda isterseniz de mobilde oynayın!

 

Among Us pc versiyonu Steam üzerinden ₺ 10,50 gibi bir fiyata satın alıp oynayabilirsiniz. Üstelik Among Us’a ait farklı birbirinden eğlenceli dlc paketlerine de oldukça uygun fiyatlarla sahip olabilirsiniz.  Among Us’ı ister mobilde isterseniz de bilgisayarınızdan oynayın!

 

Among Us Mobile Android ve IOS bakiyelerini incelemek için tıklayın!   
Among Us PC için Oyunfor Steam Cüzdan Kodu paketlerini görmek için tıklayın!

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Canlı Destek