Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
PUBG Mobile Royale Pass 15: Beyond ACE
Author : Oyunfor.com
2020-09-16

pubg-mobile-royale-pass-15

 

Yeni Erangel'de Pubg Mobile Royale Pass 15 başladı!

 

Yepyeni harita öğeleri ve yükseltilmiş grafiklerle PUBG Mobile 1.0 güncellemesi 8 Eylül’de Yeni Erangel’e iniş yaptı!

Yeni oyuncu kontrolleri ve görsel deneyimlerle 8 Eylül'de kullanıcı deneyimini 1.0 güncellemesi ile buluşturan PUBG Mobile, oyuncularına sunulan güncellemenin ardından şimdi PUBG Mobile Royale Pass 15 Beyond ACE!

13 Eylül’e kadar oyunu erken güncelleyenler ise Kan Basıncı 2888, 100 AG VE Red Racecar Kinght Sırt Çantası (3d) elde etti.

Güncelleme Android için 1,8 GB depolama alanı ve iOS için 2,17 GB ek depolama alanı gerektirmektedir. Farklı sürümlerdeki oyuncuların birbirlerini davet edemediğini unutmayın!

 

PUBG Mobile Royale Pass 15: Beyond ACE 

 

1-Yeni ödüllere sahip yeni tema!

2-Kullanıcı arayüzü düzeninde iyileştirmeler: Oyuncular artık daha fazla rahatlık için ekranın üst kısmı yerine sağ tarafındaki sekmeleri değiştirebilir

3-İyileştirilmiş ödül ekranı: Seviye ödüllerinin yeni öenmli görsel önizlemesi, satın alınmamış ödüllerin yeni önizlemesi ve yeni eklenen sandık öğelerinin önizlemeleri

4-İyileştirilmiş kupon değişimi: Doğrudan kupon penceresinde ödeme yapın.

5-İyileştirilmiş RP puan birimi: Sezonlar arasında kazanılan RP puanları otomatik olarak normal puan kartlarına dönüştürülür.ACE Tema • Bazı gizemli Enerji Kuleleri Patlama’dan sağ çıktı ve Erangel’de kaldı. Oyuncular, savaşta belirli koşulları yerine getirerek bu Enerji Kuleleri’nde malzemeleri kullanabilecekler.

 • Etkinlik sırasında, üstelik oyuncular Klasik Modda Erangel eşleştirmesi sırasında bu modda girme şansına sahipler!

 

Yeni Erangel’de neler var? • Yepyeni görseller; gökyüzü, arazi, su ve bitki örtüsü daha gerçekçi ve ayrıntılı olarak karşımıza çıkıyor.

 • Bina değişiklikleri

 • Büyük kaynak noktası değişiklikleri; Mylta Power, savaşta daha beklenmedik gelişmeler için kaynak noktalarını birbirine daha yakın hale getirmek için yeni bir bina düzeni ile yeniden modellendi.

 • Taş Ocağı; arazi yapısı iyileştirilip binaların düzeni ayarlandı, 7 yeni büyük depo ve daha da fazla yağma seçeneği için iniş noktaları eklendi.

 • Hapishane; çevreye daha fazla duvar eklemek için arazi yapısı ayarlandı. Herkes yeni taktik seçenekler sunmak için bazı bina düzenleri ayarlandı.

 • Oyun alanındaki diğer kaynak noktalarında yapılan ayarlamalar; oyun alanına bir dizi kaynak noktası eklendi.

 • Yeni harita öğeleri, Erangel’de yeni taktik ve stratejileri mümkün kılacak daha çekici bir savaş alanı atmosferi yaratmak için siper, tahta barikatlar, terk edilmiş tanklar ve yapılar eklendi.

 • Bina yapısı değişiklikleri; oyunculara saldırırken ve savunurken daha iyi bir deneyim sağlamak için bazı kentsel alanların yapısını ayarladı. Bazı binalarda artık bodrumlar bulunuyor ve oyuncuların girmeden önce bodrumların ahşap kapısını silahlarıyla kırmaları gerekmektedir.PUBG Mobile 'da Livik İyileştirmeleri’nin en belirgin olanı yeni ateşli silah M1014’ün gelmesidir.

 


pubg-mobile

 

PUBG Mobile'da yük Modu yepyeni iyileştirmeler ile geri döndü!

 

 • Yeni silahlı helikopter de dahil olmak tamamen silahlı araçlar, size ve ekibinize muazzam bir ateş gücü sağlayacaktır. Üssü alın ardından daağır ve güçlü eşyalar kazanmak için yepyeni Süper Silah Kasalarını bulun. Son olarak, Gelişmiş İletişim Kuleleri, oyuncuların, savaşın gidişatını değiştirebilecek mağlup takım arkadaşlarını geri çağırmasına olanak tanıyacak.

 • Tamamen yeni silahlı araçlar silahlı UAZ, Dacia, Buggy ve Pickup.

 • Yeni ağır silahlar: AT4-A lazer güdümlü füze ve M202 dört namlulu roketatar

 • Yeni eşyalar: ıha kumandası, taşınabilir radar, bomba kıyafeti

   

Cadılar Bayramı Modu: 23 Ekim’de geliyor!

 

1-Enfeksiyon modu geri dönüyor. Zombiler, jack-o-fenerler, mezar taşları ve mumlar gibi yeni atmosferik süslemelerle Cadılar Bayramı maskeleri takarlar.

2-Güvenlik ve performans iyileştirmelerinin en önemlisi ise teknoloji çözümleri ve en yeni eklentileri/dolandırıcıları hedeflemek için bir ceza stratejisi eklendi.

3-Yeni saldırılara daha hızlı tepki vermek ve bunlarla daha hızlı mücadele etmek için güvenlik politikasının yayınlanması ve başlatılmasına yönelik süreç ve araçlar iyileştirildi.

4-Güvenlik izlemenin performans üzerindeki etkisi iyileştirildi ve güvenlik izlemenin neden olduğu güç tüketimi ve gezikme azaldı.


PUBG Mobile UC paketlerini görmek için buraya tıklayın!

 

Grafik Kalitesi Yükseltmeleri

 

Oyuncuların karakter modelleri için cilt dokuları ve yüz detayları geliştirildi.

Daha doğal ve katmanlı görünmesi için oyuncuların karakterlerindeki saçların doğruluğu iyileştirildi. En önemlilerinden biri ise paraşütle düşme ve iniş sırasında animasyonlar arasında daha doğal geçişler için iyileştirmeler.Görsel efekt iyileştirmeleri

 

Daha iyi harmanlama için bölgeler arasında geliştirilmiş bina ve arazi geçişleri.

Bitki örtüsüne ve gökyüzüne daha katmanlı bir görünüm kazandıran iyileştirilmiş aydınlatma kalitesi.

Kıyıdaki yansımalar ve kademeli değişikliklerle yeni su yüzeyi optimizasyonları.

Karakter öğeleri iyileştirmeleri

Silah nişanları için daha doğru modeller, holografik, kırmızı nokta ve optik nişangahlar için geliştirilmiş artı işareti gösterimi, yeni paralaks ayar efekti eklendi.Temel İyileştirmeler

 

Çoğu cep telefonu modeli için artık 90 FPS’yi desteklenebilir.

Bir oyuncu savaşta başka bir oyuncuya ilk kez vurulduğunda tetiklenen bir gecikme sorununu hedeflemek için iyileştirmeler yapıldı.Savaş İyileştirmeleri

 

Klasik Mod DengelemeTommy Gun

 

Biraz daha hızlı atış hızı ve kapsam kılavuzu eklendi. Bu silah Red Dot Sight ve Holographic Sight ile donatılabilir.UMP45

 

Biraz daha yüksek hasar, ateş hızı, mermi hızıDBS

 

Bu silah artık Hava Damlaları yerine yerde ortaya çıkıyor.

 


pubg-mobile

 

Klasik Savaş AnimasyonlarıAyakta durma ve çömelme arasında daha iyi geçişler.

İlk yardım kitlerinin kullanımı sadece kontrol sprint konumuna itildiğinde sona erer.

Jiroskop artık fırlatılabilir nesneler kullanılırken de uygulanıyor.

Altta izleme sırasında görünüm açıları ekranın sağ tarafında kaydırılarak değiştirilebilir.

Geliştirilmiş Monster Truck modeli, manzara ile lastiklerin daha az kırılmasıylaArenaAteş etmek, Arena Modunda yenilmezliği ortadan kaldırır.

Arena’daki kayma hareketi iyileştirildi, böylece oyuncular kayarken hareket ettikleri yöne göre kayma yönünü değiştirebilirler.AyarlarLobi ve Savaş grafikleri için ayrı ayarlar var.Cheer Park- Eğitim Saha Güncellemeleri

 

1-Geliştirilmiş eğitim için, Eğitim alanlarının yüksleltilmesi her oyuncuya becerilerini geliştirmeleri için ayrı bir eğitim sahası verir.

2-Çeşitlikli zorluklarda ek hedef atma, fırlatma ve eğitim atıştırmaları Eğitim Alanları’nda vardır.

3-Eğitim alanlarına giriş değişti- oyuncular artık Cheer Park’tan giriyor.Cheer Park Showdowns1-Cheer Park’ta hedef aralığın solundaki binanın inşaatı tamamlandı!

2-Oyuncular, Cheer Park’ta başkalarıyla bir araya gelebilir ve yeni biten yapının içinde savaşın tadını çıkarabilir veya dışarıda düellolar izleyebilir.Cheer Park’ta Göldeki Ada1-Cheer Park gölüne kalp şeklinde romantik bir ada eklendi ve Sıcak Hava Balonu adanın yakınına taşındı.

2-Ada, çiftlerin kesinlikle keyif alacağı iki kişilik salıncak ve romantik bir tekne gibi her türlü romantik armatürle dekora edilecek!Cheer Park Extreme Arena : 23 Ekim’de geliyor!1-Tek başınıza girin ve canavar dalgaları ile savaşın. Bina şeffaftır, böylece diğer oyuncular sizi bu vahşi yaratıklara karşı savaşırken izleyebilir.

2-Sıralamalar, oyuncuların aynı adadaki diğerlerine kıyasla nerede durduğunu gösterecektir.Cheer Park Cadılar Bayramı-23 Ekim’den itibarenCanavar Eğitim Alanı, Cheer Park’ta açıldığında Cadılar Bayramı sezonu daha da fazla değişiklik getirecek. Eğitim Alanına giren oyuncuların yeni bir sisli gece ortamında canavar dalgalarını püskürtmesi gerekecek.

Oyuncular kendilerini canavarlara karşı savunmayı bitirdikten sonra, elde ettikleri puan Eğitim Sahası Sıralaması’nda gösterilecektir.

Cadılar Bayramı sırasında Cheer Park ve diğer yerlerde Cadılar Bayramı dekorasyonları olacaktır.

 

 

Kullanıcı Deneyimi İyileştirmeleri

 

1-Oyun lobisi, kontrolleri iyileştirmek ve oyuncuların en çok ihtiyaç duyduğu ekran özelliklerine öncelik vermek için güncellendi.

2-Ana lobi, şekillendirme takımları mağaza gibi en sık kullanılan tüm özellikler tek bir yerde toplandı.

3- Mevcut sistemlerde iyileştirmeler; mod seçimi arayüzü, arkadaşlar arayüzü, paylaşım arayüzü gibi değişimler önümüzdeki günlerde yeniden yapılandırılacak. 

 • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Canlı Destek