Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
PUBG Mobile Cadılar Haftasına hazır
Author : Oyunfor.com
2020-10-27

PUBG Mobile

 

PUBG Mobile’da Cadılar Haftası etkinlik ödüllerini toplamaya hazırlanın!

 

PUBG Mobile’da Cadılar Bayramı haftası başladı

 

Hastalık Modu’nda Zombie saldırısına karşı kendini korumalısın! Özel mini haritada oynanan bu pvp modunda her maçta 12 oyuncu yer alıyor ve 3 dk turlardan oluşan oyunda rastgele seçilen 3 oyuncu zombie olarak karşınıza çıkıyor. 3 oyuncu zombie olurken diğer 9 oyuncunun görevi ise Muhafızlık etmesi!

Zombieler muhafız olamıyor ama muhafızlar bir zombie tarafından kendilerine dönüştürülebiliyor. Oldukça heyecanlı PUBG Mobile Cadılar Bayramına özel Hastalık Modu’nda hayatta kalan son 3 Muhafız bitiri olup Zombilerle savaşıyor. Süre dolduğunda 1 tanesi bile hayatta kalırsa Muhafızlar maçı kazanıyor. Eğer hiç bir Muhafız hayatta kalmazsa o zaman ise Zombiler kazanıyor.

 

Zombie’ler her yerde!

 

Tüm bunlardan önce Eğitim sahasında kendi başına canavar akınlarına karşı savaşıp rekorunu iyileştirmeye çalışmalaısın. Her denemede 5 dk süren var ve oyuncuların geri sayımları devam ederken 6 tane canavar akınından da kurtulması gerekiyor. Tik tak zaman azalıyor... Hayatta kalmak için çok hızlı olmalısın!

 

Artık yepyeni Silahlar PUBG Mobile’de!

 

PUBG Mobile yeni öğeleriyle geri döndü. Haritanın zorluklarına karşı arazi araçlarıyla gelen PUBG Mobile, şimdi çok daha aksiyon ve heyecanlı! Üstelik oyuncuların daha fazla takım arkadaşlarıyla ilerlemesini sağlayan avantajlarla yenilendi. Modifiye edilmiş silahlar ve arazi araçları bu zorlu haritada daha kolay başa çıkabilmenizi sağlayacak! Oyuncular! takım arkadaşlarınızı çağırmak için eklenen Üs’te İletişim Kulelerini kullanın!

 

Üs

Yeni eklenen üs, her maçın başlangıcından sonra ortaya çıkar. Bu üste, süper silahlar, ve AHG helikopterler gibi güçlü ekipmanlar bulabilirsin. Süper silahların gücünü deneyimlemek için Süper silah sandıklarını bul ve ödürülen takım arkadaşlarını çağırmak için İletişim Kulelerini kullan. Sonsuz canlanma sayesinde kimde geride kalmayacak.

 

Gizli Oda

Güvenli Oda, savaş sırasında rastgele olarak ortaya çıkar. Oyuncular burada bol miktarda malzeme bulabilir, bunların arasında İHA Kontrol Terminalleri, Bomba Kostümleri ve Dörtlü Roketatarlar da var. Bir Güvenli Odanın kapısını açmak için, oyuncuların süper silahlar kullanması gerekir.

 

PUBG Mobile

 

1-Silahlı Dacia

Dacia dört koltuklu ve silahlı bir sedandır, üzerinde bir lav silahı ve bir roketatar bulunur.

 

2-Silahlı UAZ

UAZ, dört koltuklu ve silahlı bir arazi aracıdır. Üzerinde bir lav silahı, bir mitralyöz ve bir roketatar bulunur.

 

3-Silahlı Helikopter

Silahlı AHG Helikopter geri dönüyor! Ve artık dört kişilik! 2. koltuktaki oyuncu Roketatarı kontrol ederken, 3. ve 4. koltuktaki oyuncular kendi özel mitralyözlerini ateşleyecek! Bu araçla savaş alanına hükmedeceksin!

 

4-Silahlı Pikap

Silahlı pikap üç kişiliktir. Üzerinde bir lav silahı ve bir mitralyöz bulunur.

Yüzmesini sağlayan cihazlarla donatılmış amfibik bir araçtır.

 

5-Silahlı Buggy

Buggy, dört koltuklu ve silahlı bir arazi aracıdır. Tepesine monte edilmiş bir mitralyöz bulunur. Yüzmesini sağlayan cihazlarla donatılmış amfibik bir araçtır.

 

PUBG Mobile

 

Yeni Silahlar

 

M202 Dörtlü RPG

 

Bir süper silah olan M202 dört namlulu roketatar, tekli veya dörtlü atış yapabilir. RPG-7 rokeatar mermileri ateşler.

Aynı anda dört atış yaparak sınırsız bir ateş gücüne erişir.

 

AT4-A Lazer Güdümlü Füze

 

Atış yaptıktan sonra, AT4-A lazer güdümlü füzeler, nişangah lazeri yardımıyla düşmanlara yönlendirilebilir.

Bu silah RPG-7 roketatar mermileri ateşler ve lazer güdümü özelliği sayesinde dürbünlü veya dürbünsüz olarak kullanılabilir.

 

Yeni Öğeler

 

Taşınabilir Radar

 

Bir oyuncu taşınabilir radara dokunduğunda, önüne bir radar kurulur. Radarın yakınındayken oyuncular araç konumlarını görebilir.

Radar, bir yerleşim bölgesinde veya kırsalda alışılmadık bir konumda araç tespit ederse, büyük olasılıkla aracın yakınlarında düşmanların olduğunu unutma.

 

İHA Kontrol Terminali

 

İha Kontrol Terminali ile SİHA kontrol edilir.

SİHA’nın uçuş süresi 30 saniyedir ve 8 füzesi bulunur.

Oyuncular envanterlerindeki İHA Kontrol Terminalini seçerek SİHA’yı kontrol edebilir.

Oyuncular ekrandaki Ateş butonuna dokunarak, SİHA ile yerdeki bir hedefe ateş edebilirler.

 

Bomba Kıyafeti

 

Bomba Kostümü, Ağır Silah Modunda bulunan güçlü bir savunma ekipmanıdır. Bomba Kostümü giyildiğinde alınan patlama hasarı azalır.

M202 dörtlü roketatar, AT4-A lazer güdümlü füze, RPG-7 ve benzeri tüm silahların patlama hasarı belirli bir dereceye kadar azalır.

 

PUBG Mobile UC satın al! Zombielere karşı gücünü ikiye katla! Hastalık Modun’da Muahfız birliklerinden biri ol! 30 Ekim’den itibaren görevleri tamamlamaya başla ve Ying Yang giysisi kazan!

 

"PUBG Mobile Uc" satın almak için buraya tıkla!

 

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Canlı Destek