Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Oyunfor HUNGRİ GAMES bünyesindeki Metahorse Unity ve Stutengarden oyun yatırımı ile Web3 dünyasına katıldı

Oyunfor, Hungri Games yatırımıyla birlikte Metahorse oyunuyla Web3 dünyasına katılan ilk elektronik ticaret sitesi oldu

Oyunfor, Metahorse yatırım desteği

Author : Oyunfor.com
2024-02-28

Oyun sektöründe yenilikçi oyunlar geliştirmeye ve yeni standartlar belirlemeye odaklanan Hungri Games, Web3 oyun platformu Beam ile özel bir ortaklığa imza attı. Bu işbirliği, Munity Ekosisteminin birbirinden heyecan verici oyunlarını Beam'in platformu aracılığıyla dünya çapındaki oyuncularla buluşturmayı hedefliyor.

 

 

İşbirliğinin temelinde, türünün ilk örneği olan yenilikçi mobil at yarışı Web3 oyunu Metahorse Unity yer alıyor. Bir oyundan öte bir deneyim sunan Metahorse Unity, at yarışı heyecanını Web3'ün en ileri teknolojisiyle buluşturarak sürükleyici ve ödüllendirici bir oyun dünyası vadediyor. Oyuncular, kendi atlarını yetiştirebilecek, yarışlara katılabilecek ve NFT ödülleri kazanabilecek.

 

Ancak işbirliği sadece Metahorse Unity ile sınırlı değil. Munity Ekosisteminin iki gözde oyunu Stutengarden ve M-deed de Beam platformunda oyuncuları bekliyor. Stutengarden, at yakalama ve çok oyunculu RPG unsurlarını bir araya getiren stratejik bir oyun deneyimi sunarken, M-deed ise tüketilebilir ürünler üretmeye odaklanan bir çiftlik ve idle oyun deneyimi sunuyor.

 

metahorse-oyunfor-1

 

Hungri Games Kurucusu Arslan Kiran bu işbirliğiyle ilgili şunları söyledi: "Munity Ekosistemini Beam'e tanıtmaktan ve inovasyona olan bağlılığımızı gösteren bu önemli kilometre taşını geçmekten büyük heyecan duyuyoruz. Beam ile işbirliğimiz sayesinde mobil ve Web3 oyun sektöründe yeni standartlar belirlemeyi ve hem bugünün hem de geleceğin oyuncularına unutulmaz deneyimler sunmayı hedefliyoruz."

 

Metahorse Unity, Stutengarden ve M-deed'in Beam'de resmi olarak tanıtımı yaklaşırken daha fazla güncelleme için takipte kalmayı unutmayın. Oyun dünyasının geleceği burada ve her zamankinden daha parlak görünüyor!

 

Oyunfor.com Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu yaptığı açıklamada Metahorse Unity yatırımıyla Oyunfor'un Web3 oyun sektörüne giriş yaptığını ve tüm oyuncularla birlikte bu heyecanı paylaştıklarını dile getirdi.

 

Bu yeni oyun çağında keşfedilecek çok şey var. Bize katılın ve birlikte tarih yazalım!

 

metahorse-oyunfor-2

 

Hungri Games Hakkında:

 

2019 yılında kurulan Hungri Games, Belfast ve İstanbul merkezli bir mobil oyun stüdyosudur. Mid-core ve core mobil oyunlarda uzmanlaşan Hungri Games, dünyanın dört bir yanındaki mobil oyuncular için Yarış RPG ve Aksiyon Strateji gibi çeşitli hibrit türlerin geliştirilmesinde öncülük etmektedir. Hungri Games, daha önce "Horse Legends" ve "Idle Miner Tycoon" gibi başarılı oyunlar geliştirmiştir.

 

Beam Hakkında:

 

Beam, yeni nesil Web3 oyunları için sağlam bir platform sunarak merkezi olmayan eğlencenin zirvesinde yer alır. Canlı bir oyuncu ve geliştirici topluluğunu teşvik etmeye odaklanan Beam, piyasaya en yenilikçi ve ilgi çekici oyunları sunmayı kendisine misyon edinmiştir. Beam, daha önce "Splinterlands" ve "Alien Worlds" gibi popüler oyunlara ev sahipliği yapmıştır.

 

Metahorse Unity ve gelecekteki heyecan verici projeler hakkında daha fazla bilgi için www.metahorseunity.io adresini ziyaret edebilirsiniz.

  • Yorumlar (1)
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Yıllanmış Gamer
28.02.2024
28/02/2024

Oyun Sektörünün Ilkleri Olmaya Devam Ediyorsunuz, Bravo. Başarılarınızın Devamını Dilerim.

5 5
Hediye Kartları
    Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.         Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?     Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
Assassin’s Creed Serisinin En İyi Oyunları Geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un Japonya’da geçecek olan Assassin’s Creed Shadows’u tanıtmasıyla birlikte tekrar ismi gündeme gelen ünlü serinin, şimdiye kadar çıkan en iyi oyunlarını sizler için bir araya getirdik.   Assassin's Creed Serisinden.. Devamını Oku