Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Oyunfor.com & Gameforge İş Ortaklığı
Author : Oyunfor.com
2020-05-01

Oyunfor Gameforge İş ortaklığı

 

Oyunfor.com olarak, Almanya merkezli oyun şirketi Gameforge ile iş ortaklığımızı açıklamaktan mutluluk duyarız.

 

Metin 2, Aion Ogame, Ikariam gibi oyunların arkasındaki Gameforge, 75 ülkede 20’den fazla oyunuyla 450 milyondan fazla oyuncuya sahiptir.

 

Daha önce sizlerle paylaşmış olduğumuz veriler kapsamında kullanıcıların banka ya da kredi kartından ziyade alternatif ödeme seçeneklerini tercih ettiğini belirtmiştik. Bu nedenle bu alternatif ödeme yöntemleri Gameforge oyun ve içeriklerini edinmede oyuncular açısından ortaklığımızın getirmiş olduğu avantajları taşımaktadır.

 

Genel Müdürümüz Mehmet Dumanoğlu Gameforge iş ortaklığı ile ilgili yaptığı basın açıklamasında;

 

Gameforge, Türkiye’deki milyonlarca oyunseverin aşina olduğu bir şirket. Metin 2 , Aion, Ogame, Ikariam gibi oyunlarıyla ülkemizde büyük bir kullanıcı sayısına sahip. Ancak oyunseverler bugüne dek Gameforge içeriklerine sadece banka ve kredi kartı kullanarak erişebiliyordu. Oysa 2019 yılında için daha önce açıkladığımız verilere bakıldığında, Türkiye’de özellikle yüksek meblağlarda alternatif ödeme seçeneklerinin daha çok tercih edildiğini, alışveriş tutarlarının da alternatif ödemede iki katına çıktığını görüyoruz. Yaptığımız stratejik iş ortaklığı kapsamında, Oyunfor.com olarak sunduğumuz alternatif ödeme seçenekleri de artık Gameforge içerikleri alınırken kullanılabilecek. Ayrıca İzmir özelinde, Akınsoft işbirliğimizle eriştiğimiz internet kafe ağını da Gameforge’a açıyoruz. Gameforge böylece Türkiye’nin üç büyük şehrinden biri olan İzmirdeki oyunseverlere pratik bir erişim olanağı daha sağlamış olacak. Gameforge ile stratejik iş ortaklığımız ile yakın gelecekte başka güzel haberleri de oyunseverlerle buluşturacak olmaktan son derece mutluyuz’ ifadelerine  yer verdi.

 

 

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  BluTV Nedir? BluTV birçok film ve diziyi izleyebileceğiniz bir platformdur.   BluTV Nasıl Üye Olurum? BluTV sitesine girdiğiniz an hemen üye ol kısmından bilgilerinizi doldurarak üye olabilir ve eğlencenin keyfini sizde yaşabilirsiniz. Üyeliğinizi aktif ettikten sonra Oyunfor.com.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Bugüne kadar böylesine hiç eğlenmediniz!   4 Ağustos’ta yayınlanan online 60 oyuncuya kadar aynı anda oynanabilen Fall Guys: Ultimate Knockout dünyası, biri kazanana kadar asla bırakmak istemeyeceğiniz komik ve bugüne kadar böylesine hiç eğlenmediğiniz devasa çok oyunculu bir oyundu.. Devamını Oku
Canlı Destek