Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Kariyer ve Teknoloji Ödülleri

Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu Oyunfor.com

Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu Oyunfor.com

Author : Oyunfor.com
2022-10-12

Kariyer ve Teknoloji Ödülleri Töreninde Yılın Yerli E-Ticaret Oyun Platformu Oyunfor.com Oldu

 

 

 

 

 

Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni 26 Eylül 2022’de Wyndham Grand İstanbul Levent’te Burcu Esmersoy ve Emre Karayel’in sunumuyla düzenlendi. Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni’nde teknoloji, iş, sanat ve medya dünyasının ödül kazananları, her biri alanında uzman jüri üyeleri tarafından belirlendi.

 

İş ve sanat dünyasından, sektöründe başarılı işlere imza atan ve kariyer basamaklarıyla birçok girişimciye örnek olan ünlü isimlerin katıldığı gecede, Yılın E-Ticaret Oyun Platformu markası Oyunfor.com oldu.

 

Bu yıl ilki düzenlenen Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni teknoloji, iş, sanat ve medya dünyasını bir araya getirdi. Daha önce Uluslararası Elmas Ödülleri’ni başarılı bir şekilde organize eden, Türkiye ve uluslararası alanda başarılı marka ve isimleri bir araya getiren Luna Medya ve Ratel Medya yine güzel bir organizasyon gerçekleştirdi.

 

Kariyer ve Teknoloji Ödül Töreni’nde markamız Oyunfor.com’u Yılın E-Ticaret Oyun Platformu seçen başta Oyunfor kullanıcılarına, jüri üyelerine ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  Nvidia Geforce Now nedir, Fiyatı Nedir ve Ne Tür Cihazları Destekler?   GeForce NOW powered by GAME+, NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursan.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Oyunfor.com Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, Türkiye’deki oyun ve oyun içi satışlar özelindeki fiyat yerelleştirmesi ile ilgili görüşlerini paylaştı.   Oyunfor.com’un Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, büyük dijital oyun mağazalarının Türkiye fiyatlandırmalarının kurdaki yükseliş göz önün.. Devamını Oku