Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Helldivers 2 Benzeri En İyi Aksiyon Oyunları

Helldivers 2 benzeri en iyi aksiyon oyunları

En iyi aksiyon oyunları

Author : Oyunfor.com
2024-03-20

helldivers2

 

Helldivers 2 benzeri en iyi aksiyon oyunları


Helldivers 2

 

Starship Troopers’dan esinlenen bu sağlam aksiyon oyunu, arkadaşlarınızla birlikte zorlu görevlerde yer alıp birbirinden farklı silahlarla, çeşitli yaratıklara karşı savaşmanızı istiyor ve tüm bu mücadele öylesine büyük bir bağımlılık yapıyor ki oyunu art arda oynamak istiyorsunuz. PC’de de bulunan Helldivers 2’yi özellikle tanıdığınız arkadaşlarınızla oynamak çok büyük bir keyif.

 

Helldivers 2 Starship Troopers’dan esinlenen bu sağlam aksiyon oyunu, arkadaşlarınızla birlikte zorlu görevlerde yer alıp birbirinden farklı silahlarla, çeşitli yaratıklara karşı savaşmanızı istiyor ve tüm bu mücadele öylesine büyük bir bağımlılık yapıyor ki oyunu art arda oynamak istiyorsunuz. PC’de de bulunan Helldivers 2’yi özellikle tanıdığınız arkadaşlarınızla oynamak çok büyük bir keyif.

 

remnant2Remnant II

 

Geçtiğimiz yıl piyasaya çıkan bu aksiyon oyunu, üç kişilik bir takımı sıradan yaratıkların yanında devasa canavarlara karşı buluşturuyor. Yıkımla yüzleşmiş bir dünya ve daha farklı bölgelerde savaştığınız oyunun, oyunu tekrar tekrar oynamanıza neden olabilecek iyi de bir upgrade sistemi bulunuyor. Oyunu konsol sistemlerinde ve PC’de bulmak mümkün.

 

deep-rock-galactic

 

Deep Rock Galactic

 

Saf bir aksiyon oyunu olmaktan öte, minerallerin peşinde koştuğunuz bir madencilik durumu da içeren Deep Rock Galactic, Cüce ırkının mensubu olan dört farklı sınıftan birini seçerek görevlere çıktığınız, farklı bir co-op oyun keyfi sunuyor. Madenciliğin yanında mağaralarda karşılaştığınız yaratıklara karşı da mücadele verdiğiniz oyun, çıktığı dönemde büyük övgü almıştı.

 

world-war-z

 

World War Z

 

Eğer filmi izlediyseniz veya kitabı okuduysanız World War Z’de neler olduğunu da biliyorsunuzdur: İnsanlığın büyük bir bölümü zombilere dönüşüyor ve geriye kalanlar da hayatta kalma mücadelesi veriyor. Oyunda da sekiz farklı sınıftan birini seçerek ekibinizle birlikte bir ton zombiye karşı savaşıyorsunuz ve oyunun sağlam ilerleme sistemi sayesinde de her çatışma bir öncekinden farklı gelişiyor.

 

elite

 

Aliens: Fireteam Elite

 

Ünlü Alien arkadaşlarımızı bir süredir beyaz perdede göremiyoruz belki ama kendilerini oyunlarda göstermeye devam ediyorlar. LV-895 gezegeninin Alien istilasıyla karşılaşması sonucunda gelişen olaylarda, bir grup Colonial Marine olarak onları durdurmaya çalışıyoruz. Arkadaşlarımızın da yardımıyla bolca Alien’la mücadele ettiğimiz oyun, özellikle Alien fanatikleri tarafından beğenilecektir.

 

warhammer-vermintide-2

 

Warhammer: Vermintide 2

 

Ünlü Warhammer Fantasy Battle evreninde geçen Vermintide 2, her ne kadar yeni bir oyun sayılmasa da halen tercih ediliyor. Chaos ve Skaven ırkları tarafından istila edilen bölgelerde savaştığımız oyunda beş farklı sınıftan birini seçiyor ve hem yakın dövüşte mücadele ediyor, hem de büyü ve menzilli silahlarla karşımıza çıkanları daha güvenli bir şekilde alt etmeye çalışıyoruz. Oyunun yetenek sistemi de öylesine güzel ayarlanmış ki kahramanınızı oynayış tarzınıza göre şekillendirebiliyorsunuz.

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
    Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.         Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?     Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
Assassin’s Creed Serisinin En İyi Oyunları Geçtiğimiz günlerde Ubisoft’un Japonya’da geçecek olan Assassin’s Creed Shadows’u tanıtmasıyla birlikte tekrar ismi gündeme gelen ünlü serinin, şimdiye kadar çıkan en iyi oyunlarını sizler için bir araya getirdik.   Assassin's Creed Serisinden.. Devamını Oku