Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Hazreti Yasuo ile Oyunfor.com Ekipman Çekilişi

Oyunfor.com Çekilişi

Çekiliş ödülleri

Author : Oyunfor.com
2019-10-15

Oyunfor Yasuo Ekipman Çekilişi

 

Ekipmanlar sahiplerini buldu!

 

Oyunfor.com ve Hazreti Yasuo instagram hesaplarından 30 Ağustos -15 Eylül tarihleri arasında yapılan 18.000 ₺ değerindeki oyunfor.com ekipman çekilişi tamamlandı. Katılımın oldukça yüksek olduğu çekiliş, 16 Eylül akşamı Hazreti Yasuo’nun Dlive hesabı üzerinden yaptığı canlı yayınla sahiplerini buldu.

5 kişi Steelseries klavye, mouse, kulaklık, mousepad seti kazanırken, 10 kişi Kenshi, 5 kişi Ark Survival Evolved ve son olarak 5 kişi de Digiturk Play 3 Aylık Eğlence Paketi kazandı.

Çekilişin şartları ise yoruma 3 arkadaşını etiketlemek, gönderiyi beğenmek ve instagram hesaplarını takip etmekti. Her bir yorumun daha fazla çekiliş hakkı kazandırdığı bu çekilişte toplamda 30 000 üzerinde kişinin 57 347 yorum yaptığı çekiliş, yüksek bir katılım ile tamamlanmış oldu.

Tüm katılan arkadaşlarımıza teşekkür ederiz. Kazananlarımızı ise tekrar tebrik ediyoruz.

 

İşte Steel Series Klavye, Mouse, Mousepad ve Klavye Seti Kazanan Talihlilerimiz

  • Cihan Kama- Şanlıurfa
  • Buğra Sert-Tekirdağ
  • Mustafa Aybars Gönenç- Antalya
  • Mustafa Akaydın-İstanbul
  • Kerem Efe Sert-Sakarya

 

Çekiliş Kazananları

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  EA Play ve EA Play Pro Aylık Üyelikleri ile En popüler Oyunları Oynayın!   EA Play nedir?   EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan bir abonelik hizmetidir. EA Play abonesi olduğunuz sürece, EA Play kütüphanesindeki bütün oyunlara erişebilirsiniz. EA Play ile bir oy.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
High Ground Series Free Fire Liseler Arası Ödüllü Turnuva Başladı Bölgeler arası Free Fire turnuvasında toplam ödül 140 000 TL   Popüler mobil oyun olan Free Fire 'de liseler arası para ödüllü turnuva başlıyor. 8 farklı bölgede yapılacak olan bölge turnuvası için adaylar takımlar hali.. Devamını Oku