Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Grounded Tam Sürüm Yayınlandı

Grounded çıktı

Grounded fiyat

Author : Oyunfor.com
2022-09-28

grounded - 1

 

Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen ve Xbox Game Studios tarafından yayınlanan Grounded, Xbox One, Xbox Series X/S, Windows 10/11 ve Steam platformlarında tam sürüme geçiş yaptığını duyurdu.

 

Temmuz 2020'de 50 TL'lik bir fiyatla erken erişime açılan çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, 27 Eylül 2022 tarihinde tam sürüme geçildiğini duyurdu. Bunun ardından fiyatı 269 TL olarak güncellendi.

 

Buradan oyunun Steam sayfasını görüntüleyebilirsiniz.

 

grounded - 2

 

Dünya uçsuz bucaksız, güzel ve tehlikeli bir yer, özellikle bir karınca boyutuna küçültüldüğünde. Arka bahçenin tehlikelilerine karşı hayatta kalmak için savaşan dev böcek sürülerinin yanında kendini geliştirebilir misin?

 

Türkçe alt yazı ve ara yüz desteğine sahip oyunun tam sürümünde hikaye görevleri ve içeriği sıfırlanacak, ama sevdiğiniz üsler, kilidi açılmış öğeler, tekrar kaydınızı açtığınızda hesabınızda kalacak. 

 

Tam sürümle birlikte oyunun hikayesi de tamamlandı. Maceranın tamamlandığı bu sürümde hikaye ilerledikçe, eski ve yeni alanlardan geçerek arka bahçeyi çevreleyen gizemleri ortaya çıkaracaksınız. Girişim yapın ve büyük olmanıza ve eve gitmenize yardımcı olacak sırları keşfedin.

 

 

 

grounded - 3

  • Yorumlar (1)
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
FLowmeX
02.10.2022
02/10/2022

Böceklere Fobisi Olan Varsa Oynamasın Aman Diyim :D

5 5
Hediye Kartları
  Nvidia Geforce Now nedir, Fiyatı Nedir ve Ne Tür Cihazları Destekler?   GeForce NOW powered by GAME+, NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursan.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Oyunfor.com Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, Türkiye’deki oyun ve oyun içi satışlar özelindeki fiyat yerelleştirmesi ile ilgili görüşlerini paylaştı.   Oyunfor.com’un Genel Müdürü Mehmet Dumanoğlu, büyük dijital oyun mağazalarının Türkiye fiyatlandırmalarının kurdaki yükseliş göz önün.. Devamını Oku