Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
EA Play ve EA Play Pro Nedir?

EA Play ve EA Play Pro

EA Play ile EA Play Pro Aylık Üyelikleri arasındaki farklılıklar

Author : Oyunfor.com
2021-06-24

Güncelleme: 10/01/2022 - 10:33:19

 

ea-play

 

 

EA Play ve EA Play Pro Aylık Üyelikleri ile En popüler Oyunları Oynayın!

 

 

EA Play nedir?

 

 

EA Play, Electronic Arts tarafından oyunculara sunulan bir abonelik hizmetidir. EA Play abonesi olduğunuz sürece, EA Play kütüphanesindeki bütün oyunlara erişebilirsiniz. EA Play ile bir oyundan fazlasına sahip olabilirsiniz. EA’nın en çok sevilen oyunlarına özel bir oyun kitaplığına EA Play ile anında erişim sağlayabilirsiniz.

 

 

EA Play kütüphanesinde EA Games tarafından yayınlanan en son çıkan yapımlar hariç bütün oyunları görebilirsiniz. EA Play kütüphanesindeki oyunları EA Play aboneliğiniz devam ettiği sürece oynayabilirsiniz.

 

 

EA Play aylık aboneliklerin, EA Play kütüphanesindeki oyunlara erişmenin yanı sıra yeni çıkacak olan yapımlara on gün öncesinden erişim hakkı, on saat deneme süresi ile kütüphane içerisinde bulunmayan tüm EA Games oyunlarında erişim hakkı, ve EA Games oyunlarında EA Play abonelerine özel indirimler gibi çeşitli avantajları vardır.

 

 

ea-play-2

 

 

EA Play ile EA Play Pro Aylık Üyelikleri arasındaki farklılıklar nelerdir?

 

 

EA Play Pro Aylık Üyelik paketleri, EA Play kütüphanesi dahil olmak üzere EA Games’in bütün oyunlarının yer aldığı aboneliktir. Son çıkan oyunlar da dahil olmak üzere, bütün EA Games oyunları çıkış yaptığı gün EA Play Pro kütüphanesine eklenir. 

 

 

EA Play kütüphanesinde, Need for Speed, Plants vs Zombies, Fifa, NBA Live, NFL, NHL, Command & Conquer, Battlefield, Unravel, Star Wars, Mass Effect, Titanfall, Mirror’s Edge, Dragon Age, Sim City, Crysis, ve Dead Space gibi oyuncuların dikkatini çeken oyun serilerini görebilirsiniz.

 

 

EA Play Pro kütüphanesinde ise Fifa 23, Madden NFL 22: MVP Edition, It Takes Two, Endless Legend Emperor Edition gibi EA Games’in son çıkan oyunlarına da ulaşabilirsiniz.  Yeni gelecek olan tüm EA Games oyunlarına çıkış yaptıkları ilk günden itibaren EA Play Pro Aylık Üyelikleri ile erişebilirsiniz. 

 

 

EA Play ve EA Play Pro kütüphanesine eklenen oyunlar, kütüphanede kalıcı olarak yer alır.  Oyuncuların bu abonelikleri yoğun olarak tercih etmesinin nedeni ise eklenen oyunların sonradan kütüphaneden kaldırılmamasıdır.

 

 

Siz de sitemiz üzerinden EA Play veya EA Play Pro aylık paketleri satın alabilir ve bu avantajlı abonelik sistemi ile üyelere özel içeriklere indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

 

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
    Google Play ve App Store’da banka kartı ya da kredi kartı kullanmadan oyun veya uygulama içi ögeler satın alma işlemi nasıl yapılır bu yazımızda anlattık.         Google Play Hediye Kartı Nerede Satılır?     Android ve IOS platformlarında geçerli olan dijital hediye kodları.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  League of Legends Yeni Şampiyonu Aurora ve Yetenekleri Riot Games Gelişrici Ekibi tarafından duyurulan bilgiye göre, 6 yıl önce bir fikir olarak başlayan Aurora, artık bir LoL şampiyonu.    Aurora'nın bir şampiyon olarak League of Legends'e dahil olmasını ve bu süreçte diğer şampiy.. Devamını Oku