Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Dying Light 2 çıkış tarihi ne zaman?

Dying Light 2

Dying Light 2 çıkış tarihi

Author : Oyunfor.com
2020-03-23

Dying Light 2

 

Heyecanla beklenen oyun Dying Light 2'nin, önceki serileri bugüne kadar güçlü kurgu, en iyi performans gösteren aksiyon oyun olması gibi 50'den fazla ödüle layık görülmüş bir yapımdır. Dying Light 2’nin de sevenleri tarafından bu kadar büyük bir heyecan ile bekleniyor olması, bu yönden şaşırtıcı değildir.

 

Kesin olmayan bir tarihe ertelenmesiyle birlikte Dying Light 2’nin çıkış tarihi ile ilgili resmi bir açıklama duyurulmasa da oyunun 2021 yılı içerisinde 2. çeyrekte çıkması bekleniyor.

 

Oynanış videosunun yayınlanmasıyla birlikte serinin devamını takip eden oyuncu kitlesi tarafından merakla beklenen Dying Light 2 son açıklamasıyla gündemi koruyor, hepinizin hatırlayacağı üzerine Techland Ocak ayında yaptığı açıklamasında sizlere daha iyi bir Dying Light sunmayı amaçlıyoruz, sözlerine yer vermişti.

 

Birinci şahıs hayatta kalma oyunu olan Dying Light serisi, zombilerle çevrili bir dünyada mücadeleye dayalı olarak ilerliyor. Serinin devamı olan Dying Light 2’de ise kahramanımız Aiden Caldwell gözüyle bu karanlık zombi çağına tanıklık edeceksiniz.

 

Son büyük insan yerleşimi modern karanlık bir çağa gömülmüş. Bu şehrin kaderi ise tamamen sizin elinizde... Virüs insanlığa karşı galibiyet kazanalı tam 15 yıl olmuşken, şimdi ise çevik ve güçlü yetenekleriniz, zekice hamleleriniz ile değişikliği ve yeniliği siz getirebilirsiniz.

 

Dying Light 2’yi 2 ya da 4 kişi olarak oynayabilir arkadaşlarınızla birlikte bu karanlık zamanın zombilerine karşı dayanışma halinde ilerleyebilirsiniz. Alacağınız kararlar farklı sonuçları da beraberinde getirecektir.

 

dying light 2

  • Yorumlar (1)
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
FLowmeX
27.02.2021
27/02/2021

Bu Oyun çok Sıkıntılı Bir Geliştirme Sürecinden Geçiyor, Umarım Başarılı Bir Oyun Olur.

5 5
Hediye Kartları
  Xbox Game Pass ile çok beğendiğiniz oyunları PC üzerinden oynayın!   Xbox Game Pass ile 100’ün üzerinde bilgisayar oyununa anında erişin! Sürekli eklenen yeni oyunlar ile benzeri görülmemiş bir oyun kütüphanesine sahip olun! İlk kez yayımlanan oyunlara erken erişim ve özel indirimle.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Dünyanın en popüler battle royale oyunlarından PUBG’nin 2051 yılında geçecek olan yeni mobil sürümü PUBG: NEW STATE, yayıncısı Krafton tarafından duyuruldu.    Mobil platform için benzersiz grafiklere sahip yeni sürüm ile karşımıza çıkacak PUBG: NEW STATE, geçtiğimiz haftalarda yayı.. Devamını Oku
Canlı Destek