Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Days Gone PC platformuna geliyor

Days Gone

Days Gone pc sistem gereksinimleri

Author : Oyunfor.com
2021-02-24

Days gone

 

Days Gone Steam'de Ön Siparişe açıldı

 

PlayStation 4 platformuna özel olarak 26 Nisan 2019’da çıkan Days Gone PC platformuna geliyor. 18 Mayıs'ta PC için çıkış yapacak olan oyun steam 279.00 TL olarak ön siparişe açıldı. Oldukça popüler olan Days Gone, hayatta kalma - aksiyon macera oyunu PC oynanış şekliyle de oyuncular tarafından çok sevileceğe benziyor. PC platformu için Days Gone geniş ekran ile birlikte Türkçe ara yüz ve alt yazı desteğiyle yayınlanıyor. 

 

Tek oyunculu aksiyon-macera oyunu 


Days Gone macerasında; tek oyunculu olarak vahşi dünyada motoruyla ilerleyen ödül avcısı Deacon St John’u oynayacaksınız. Küresel bir salgın felaketinden ardından vahşi topraklarda geçen açık dünya bu macera oyununda; zorlu yollarda motorunuzla ilerken aynı zamanda hayatta kalmak için mücadele edeceksiniz. Acımasız bir dünyada düşmanlarla dolu arazi ve geniş topraklarda değerli kaynakları bulmak için farklı mekanlar, terk edilmiş topraklar ve kasabalardan geçeceksiniz. Days Gone’da dinamik hava koşullarının karakterlere olan yansımalarını gözlemleyebilir ve ona göre gardınızı alabilirsiniz. 
Oyunda her bir seçim stratejik plan doğrultusunda yapılmalıdır. Çünkü akıllıca yapılan hamleler yaşam ile ölüm arasındaki kaderinizi belirleyecektir.

 

Horizon Zero Dawn

 

PlayStation oyunları PC için yeniden çıkıyor


Uzun zamandır PlayStation oyunlarının PC platformunda çıkacağı konuşuluyordu. Bununla ilgili ilk adım Horizon Zero Dawn'dan gelmişti. 28 Şubat 2017'de Playstation 4'de yayınlanan Horizon Zero Dawn, yeniden uyarlanarak 7 Ağustos 2020 PC için çıkış yaptı. Makinelerin dünyasında geçen kurgusuyla ödüllü bir aksiyon rol yapma oyunu olan Horizon Zero Dawn Noralı Aloy ile makinelerin yönettiği açık dünya bilim kurgu dünyasını konu alıyordu. Days Gone gibi bir çok PlayStation özel oyununun da PC'de yer alacağını duyuran yetkililer, önümüzdeki günlerde yeni oyunların pc platformunda yerini alacağını böylece müjdelemiş oldu.

 

 

Days Gone PC Sistem Gereksinimleri

 

Minimum sistem gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core [email protected] / AMD FX [email protected]
Bellek: 8 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) / AMD Radeon R9 290 (4 GB)
DirectX: 11
Depolama: 70 GB 

 

Önerilen sistem gereksinimleri


İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
İşlemci: Intel Core [email protected] / Ryzen 5 [email protected]
Bellek: 16 GB RAM
Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) / AMD Radeon RX 580 (8 GB)
DirectX: 11
Depolama: 70 GB

 

days gone

  • Yorumlar (1)
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
FLowmeX
27.02.2021
27/02/2021

Bu Daha Başlangıç...

5 5
Hediye Kartları
  Nvidia Geforce Now nedir, Fiyatı Nedir ve Ne Tür Cihazları Destekler?   GeForce NOW powered by GAME+, NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursan.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
Aralık 2022'de İndirebileceğiniz Ücretsiz Amazon Prime Gaming Oyunları       Amazon Prime Gaming Aralık ayında vereceği ücretsiz video oyunlarını açıkladı: Quake, Banners of Ruin dahil 8 oyun. Prime Gaming 3 Aralık’tan itibaren 8 farklı ücretsiz oyun sunacak. Bunların yanında Prime G.. Devamını Oku