Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Assassin's Creed, Valhalla ile devam ediyor
Author : Oyunfor.com
2020-05-09

Assassin's Creed Valhalla

 

Assassin's Creed Efsanesi Valhalla ile devam ediyor

 

Assassin's Creed: Valhalla, duyurulduğu andan itibaren gündemden düşmüyor. Hem oyuncuların hem de oyun dünyasının bir anda dikkatlerini üzerine toplayan Valhalla, prömiyeri’nin ardından tüm dünyada büyük bir yankı uyandırdı. Bunun yanında tüm oyuncular için de büyük bir merak konusu haline gelen oyun ile ilgili her gün yeni bir bilgi gündeme geliyor. Assassin’s Creed Valhalla ilk oynanış fragmanı yayınlandı!

 

Bu yaz çıkacak Valhalla, Playstation, Xbox, PC ve Stadia platformlarında yerini alacak. Geçtiğimiz günlerde gameplay görüntülerini paylaşan Ubisoft için hala en büyük eleştiri noktası oyunun Türkçe olmaması. Tanıtım fragmanı ve sinematik görüntülerini Ubisoft Türkiye ekibi Türkçe olarak yayınlansa da oyunun Türkçe çıkmayacak olması sevenlerini üzüyor.

 

Assassin's Creed Valhalla

 

Valhalla, beklentinin de üzerinde grafiklerle geliyor!

 

Reddit haberine göre Ubisoft çalışanının oyunla ilgili sorulara verdiği cevaplardan Valhalla'nın oyuncuların beklentilerinin de üzerinde grafiklerle geleceğini müjdeliyor. Assassins Creed serisinin diğer oyunlarında olduğu gibi aynı grafik motorunun kullanıldığını, savaş animasyonlarında  Assassin's Creed Odysses ile örtüştüğü taraflarından bahsedilen cevaplarda, grafik detaylarının yoğunluklarına ağırlık verdiklerini belirtiyor.

 

Yayınlanan oynanış fragmanının ardından, hava durumu gibi belirgin detayların daha fazla üzerinde durulduğunu söyleyebiliriz. Ubisoft Assassin’s Creed Valhalla ile ortaçağ tarihinin derinliklerine inerek; Vikingler’in kültürleri, İskandinav Mitolojisi, yaşayış biçimleri ve MS. 9 yüzyılda bitmek bilmeyen savaşların arasında kaynakların azalmasının etkisiyle Viking akıncısı Eivor olarak Kuzey denizinde yelken açmasıyla başlayan hikayesinde, stratejinizi belirlemek için verilen her karar ve adımın önemi büyük.

 

Derin hikaye kurgusu

 

9. yüzyıl İngilteresi’nde Viking döneminin güçlü akıncılarından biri olan Eivor ile Ortaçağ’ı konu alan Assassin’s Creed Valhalla’da toprakları yağmalayacak, derin hikaye kurgusunun içerisinde, edinilen kaynakları klanı büyütmek için kullanacaksınız.

 

Assassin’s Creed Valhalla bizlere büyülü Viking dünyasının kapılarını açıyor. Bir çok detaylarla karşılaşacağımız oyunda acımasız, bilmediğimiz ülkelerde fetihler ve zaferler için savaşıp, İngiltere'ye kafa tutan akıncılardan biri oluyoruz.

 

 

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  BluTV Nedir? BluTV birçok film ve diziyi izleyebileceğiniz bir platformdur.   BluTV Nasıl Üye Olurum? BluTV sitesine girdiğiniz an hemen üye ol kısmından bilgilerinizi doldurarak üye olabilir ve eğlencenin keyfini sizde yaşabilirsiniz. Üyeliğinizi aktif ettikten sonra Oyunfor.com.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Bugüne kadar böylesine hiç eğlenmediniz!   4 Ağustos’ta yayınlanan online 60 oyuncuya kadar aynı anda oynanabilen Fall Guys: Ultimate Knockout dünyası, biri kazanana kadar asla bırakmak istemeyeceğiniz komik ve bugüne kadar böylesine hiç eğlenmediğiniz devasa çok oyunculu bir oyundu.. Devamını Oku
Canlı Destek