Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Amazon Prime Gaming Bu Ayın Ücretsiz Oyunları

Aralık 2022'de İndirebileceğiniz Ücretsiz Amazon Prime Gaming Oyunları

Amazon Prime Gaming Aralık Ayında Ücretsiz Olan Oyunlar

Author : Oyunfor.com
2022-12-03

Ocak 2023'te İndirebileceğiniz Ücretsiz Amazon Prime Gaming Oyunları

 

 

 

Amazon Prime Gaming Ocak ayında vereceği ücretsiz video oyunlarını açıkladı: Beat Cop, Chicken Police - Paint it Red, The Evil Within 2 dahil 6 oyun. Prime Gaming  4 Ocak’tan itibaren 10 farklı ücretsiz oyun sunacak. Bunların yanında Prime Gaming'in düzenli olarak sunduğu paketler, sandıklar, skinler ve jetonlar gibi çeşitli ücretsiz oyun içi ganimetlerde yer alacak. Yine Amazon Prime Gaming ücretsiz oyunlarıyla oyuncuların yüzlerini güldürmeye devam ediyor.

 

Eskiden Twitch Prime olarak bilinen Amazon Prime Gaming, oyunlara erişmenin giderek daha popüler bir yolu haline geldi ve  Amazon Prime aboneliğine dahil edildi. Her hafta bir veya iki ücretsiz oyun vererek yeni kullanıcıları çeken Epic Games Store'a benzer şekilde, Amazon Prime Gaming de ücretsiz içeriklerine bazı AAA sürümleri ekledi. Haftada bir veya iki oyun sunmak yerine, Amazon Prime Gaming aylık periyotlarla oyunları ücretsiz sunuyor.

 

Prime Gaming ücretsiz oyunlarına ilişkin uyarımızı yine yapalım. Sunulan ücretsiz oyunlar her ay değiştiği için yalnızca sınırlı bir süre için talep edilebilirler. Oyunları belirtilen süre içinde kütüphanenize eklemeniz yeterli. Dilediğiniz zaman oynayabilirsiniz.

 

Amazon Prime Gaming Ocak Ayında Ücretsiz Olan Oyunlar

  • Beat Cop
  • Chicken Police - Paint it RED!
  • Lawn Mowing Simulator
  • Breathedge
  • The Evil Within 2
  • Faraway 2: Jungle Escape

Yukarıda belirtildiği gibi listedeki oyunlar, 4 Ocak'tan itibaren Prime Gaming üzerinden talep edilebilecek.

 

  • Yorumlar (0)
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!
Hediye Kartları
  Nvidia Geforce Now nedir, Fiyatı Nedir ve Ne Tür Cihazları Destekler?   GeForce NOW powered by GAME+, NVIDIA’nın bulut tabanlı oyun stream hizmetidir ve doğrudan bulut üzerinden cihazına gerçek zamanlı oyun deneyimi sunar. Desteklenen oyunlar için bulut kayıtlarıyla, nerede olursan.. Devamını Oku
Oyun Dünyası
  Oyunfor.com Steam Türkiye bölgesi yetkili satıcısıdır. Web Sitemizde satılan Steam Cüzdan kodları, doğrudan “Steam” tarafından gönderilen Cüzdan kodlarıdır. Steam cüzdan kodu aktif etme sırasında yaşanan hata, genellikle Steam sucularının yoğunluğundan kaynaklıdr. Genellikle sorun “C.. Devamını Oku