Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Scott Pilgrim vs The World The Game – Complete Edition Uplay Key

Scott Pilgrim vs The World The Game–Complete Edition Uplay Key

Açıklama

2D Arcade Oyunu Scott Pilgrim vs The World The Game–Complete Edition Uplay Key Oynayın

Ubisoft’un yayınladığı Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition Uplay Key, Scott Pilgrim Dünyaya karşı adlı efsanevi çizgi roman ve filminden esinlenerek yaratılan ve çok sevilen 2D Arcade tarzı beat’em up oyunu yenilenmiş versiyonunu keşfet! Uygun fiyatlarla Oyunfor.com üzerinden hemen Scott Pilgrim vs. The World: The Game Complete Edition Uplay Key satın alabilir ve Oyunfor hesabınız üzerinden online olarak Ubisoft hesabınıza bağlanarak oyunu aktif edebilirsiniz.

Scott Pilgrim vs The World The Game – Complete Edition Uplay Key Uplay Online Aktivasyon Key Satın Al
Scott Pilgrim vs The World The Game – Complete Edition Uplay Key

Scott Pilgrim vs The World The Game – Complete Edition Uplay Key

Uplay Online Aktivasyon Key
Platform
Uplay üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
English
%5 İndirim 64.59 TL
67.99 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Scott Pilgrim vs The World The Game – Complete Edition Uplay Key
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Scott Pilgrim vs The World: The Game Oyunu Hakkında Scott Pilgrim vs The World: The Game “Scott Pilgrim Dünyaya Karşı” adlı efsane çizgi roman ve filmden uyarlanan çok sevilen 2D arcade tarzı beat’em up oyunudur.    2D Arcade Oyunu Scott Pilgrim vs The World The Game–Complete Edition Uplay Key Oynayın! İçerik paketlerine uygun fiyatlarla sahip olun!   *Scott Pilgrim vs The World: The Game oyunu*Knives Chau*Wallace Wells Eklenti Paketlerini içeren orijinal DLC’leri yer alır. Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Uplay Key satın al ve Çok sevilen karakterlerden Scott Pilgrim, Ramona Flowers, Knives Chau, Stephen Stills ve diğerleri arasından favori karakterini seçip bu eğlenceye vakit kaybetmeden katıl! Seviyeleri geç! Farklı yetenekler kazan, gizli öğeleri ve modları aç! Seçili karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.   3 Arkadaşınızla Oynayın! Yerel veya online 3 arkadaşınızla takım kurabilir, yetenek ve savaş becerilerinizi geliştirebilirsiniz.Mini oyunlar düzenleyebilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz.   Zombi Odularına karşı mücadeleler, savaş royale ve daha bir çok özellikli mod Scott Pilgrim vs The World: The Game hikayesini yeniden ve daha eğlenceli yaşayacaksınız.    Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Sistem Gereksinimleri Nelerdir?   İşletim Sistemi: Windows 10İşlemci: i5-2500K- 3.3 Ghz/ AMD FX- 6350- 3.9 GhzGPU: Nvidia GTX 660- 2 GB/ AMD 270x- 2 GB/ Intel UHD 630DirectX: DirectX 11Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)Depolama: 2 GB HDD   Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Uplay Key nasıl aktif edilir?   Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Uplay Key satın aldıktan sonra, Oyunfor hesabınızda yer alan Aldığım Ürünler kısmında yer alan direkt Ubisoft hesabınıza bağlanarak, online aktivasyon olarak aktif edilmektedir.

Scott Pilgrim vs The World: The Game Oyunu Hakkında

Scott Pilgrim vs The World: The Game “Scott Pilgrim Dünyaya Karşı” adlı efsane çizgi roman ve filmden uyarlanan çok sevilen 2D arcade tarzı beat’em up oyunudur. 

 

2D Arcade Oyunu Scott Pilgrim vs The World The Game–Complete Edition Uplay Key Oynayın! İçerik paketlerine uygun fiyatlarla sahip olun!

 

*Scott Pilgrim vs The World: The Game oyunu
*Knives Chau
*Wallace Wells Eklenti Paketlerini içeren orijinal DLC’leri yer alır.

Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Uplay Key satın al ve Çok sevilen karakterlerden Scott Pilgrim, Ramona Flowers, Knives Chau, Stephen Stills ve diğerleri arasından favori karakterini seçip bu eğlenceye vakit kaybetmeden katıl!

Seviyeleri geç! Farklı yetenekler kazan, gizli öğeleri ve modları aç! Seçili karakterlerinizi geliştirebilirsiniz.

 

3 Arkadaşınızla Oynayın!


Yerel veya online 3 arkadaşınızla takım kurabilir, yetenek ve savaş becerilerinizi geliştirebilirsiniz.Mini oyunlar düzenleyebilir ve onlarla rekabet edebilirsiniz.

 

Zombi Odularına karşı mücadeleler, savaş royale ve daha bir çok özellikli mod Scott Pilgrim vs The World: The Game hikayesini yeniden ve daha eğlenceli yaşayacaksınız. 

 

Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

 

İşletim Sistemi: Windows 10
İşlemci: i5-2500K- 3.3 Ghz/ AMD FX- 6350- 3.9 Ghz
GPU: Nvidia GTX 660- 2 GB/ AMD 270x- 2 GB/ Intel UHD 630
DirectX: DirectX 11
Bellek: 8 GB (Çift kanal modu)
Depolama: 2 GB HDD

 

Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Uplay Key nasıl aktif edilir?

 

Scott Pilgrim vs The World: The Game Complete Edition Uplay Key satın aldıktan sonra, Oyunfor hesabınızda yer alan Aldığım Ürünler kısmında yer alan direkt Ubisoft hesabınıza bağlanarak, online aktivasyon olarak aktif edilmektedir.

Canlı Destek