Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Digitürk Play Eğlence Paketi 3 Aylık
Digiturk Play Web, Mobile ve Tablet üzerinden izlenebilir.

Digitürk Play Eğlence Paketi 3 Aylık

Digitürk Play Eğlence Paketi 3 Aylık Satın Al

Platform
Digiturk Play üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Türkiye bölgesinden kullanılabilir.
Diller
Türkçe

Altyazı ve dublaj seçenekleriyle 1.000 in üzerinde yerli ve yabancı HD film. Game of thrones  final sezonu dahil, yüzlerce bölüm yerli - yabancı dizi. En sevilen belgesel, çocuk ve yaşam içerikleri. 60 tan fazla canlı TV kanalını 3 ay boyunca izleyebilirsiniz. Sadece Türkiye üzerinden kullanılabilir.

Sipariş Özeti
Birim Fiyat:
39.00 TL
Adet:
1
Toplam :
39.00TL
34.00 TL
Sipariş Adeti

Digitürk Play Eğlence Paketi 3 Aylık satın aldığınızda, üç ay boyunca Game of thrones final sezonu dahil, yüzlerce bölüm yerli, yabancı dizi en sevilen belgesel, çocuk ve yaşam içerikleri kanalları online olarak izleyebileceksiniz. Teslim aldığınız kodu doğru bir şekilde aktif ederek üç ay boyunca Digitürk Play üzerinden Eğlence Paketi imkanlarından faydalanabileceksiniz.NOT: Digiturk Play SmartTV üzerinden izlenemez.

  • Yorumlar (52)
  • Ürün Açıklaması

Digitürk Play Eğlence Paketi 3 Aylık satın aldığınızda, üç ay boyunca Game of thrones final sezonu dahil, yüzlerce bölüm yerli, yabancı dizi en sevilen belgesel, çocuk ve yaşam içerikleri kanalları online olarak izleyebileceksiniz. Teslim aldığınız kodu doğru bir şekilde aktif ederek üç ay boyunca Digitürk Play üzerinden Eğlence Paketi imkanlarından faydalanabileceksiniz.

NOT:
 Digiturk Play SmartTV üzerinden izlenemez.

Canlı Destek