Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
The Saboteur Origin Key

The Saboteur Origin Key

Açıklama

The Saboteur Origin KeyNazi işgali altındaki Paris, Saboteur olduğunuz eşsiz bir açık dünyaya hoş geldiniz. Her şeyi ondan alan bir Nazi subayı için kişisel iftira talebinde bulunan sokakların sert İrlandalısı yarış teknisyeni Sean Devlin gibi oynayın. Şimdi, Fransız Direnişinin yardımıyla, geri ödeme zamanı. İngiliz zekâsı, bir silah cephanesi ve kendi sokak kurallarınız ve aklınızla, hayatınızı mahvetmeye çalışanların intikamını almalısınız. Üstün yeteneklerle donanmış ve yaşamaları için çok az şey kaldı, sabotaj yapacaksın, zeplinleri havaya uçuracak, trenleri raydan çıkaracak, köprüleri patlatacak, zırhlı tankları imha edecek ve intikam adına düşman tesislerini havaya uçuracaksın. Nazi işgali altındaki Avrupa’da türünün ilk örneği olan bu açık dünya aksiyon oyununda hiçbir şey yoluna girmez.

The Saboteur Origin Key

Nazi işgali altındaki Paris, Saboteur olduğunuz eşsiz bir açık dünyaya hoş geldiniz. Her şeyi ondan alan bir Nazi subayı için kişisel iftira talebinde bulunan sokakların sert İrlandalısı yarış teknisyeni Sean Devlin gibi oynayın. Şimdi, Fransız Direnişinin yardımıyla, geri ödeme zamanı.

İngiliz zekâsı, bir silah cephanesi ve kendi sokak kurallarınız ve aklınızla, hayatınızı mahvetmeye çalışanların intikamını almalısınız. Üstün yeteneklerle donanmış ve yaşamaları için çok az şey kaldı, sabotaj yapacaksın, zeplinleri havaya uçuracak, trenleri raydan çıkaracak, köprüleri patlatacak, zırhlı tankları imha edecek ve intikam adına düşman tesislerini havaya uçuracaksın. Nazi işgali altındaki Avrupa’da türünün ilk örneği olan bu açık dünya aksiyon oyununda hiçbir şey yoluna girmez.

The Saboteur Origin Key Origin Key Satın Al
The Saboteur Origin Key

The Saboteur Origin Key

Origin Key
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
%5 İndirim 85.5 TL
90.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (1)
  • Nasıl Aktif Ederim?
The Saboteur Origin Key
Mükemmel
(100 )
%100
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
5
5
1
Baki Yağcı
04.09.2019
04/09/2019

Ne Bu Sürat Aman Efendim Alıştırmayın Böyle çok Hızlısınız

Bu Yorumu Faydalı Buluyor musunuz ?
5 5

The Saboteur Origin Key Nasıl Aktif Ederim ? Üyeliğiniz Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz The Saboteur Origin Key Origin.com üzerinden aktif edebilirsinizThe Saboteur Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız The Saboteur Origin Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .Mobil ödeme veya taksitle The Saboteur Origin Key satın alınır mı?Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile The Saboteur Origin Key Satın Al yapabilirsiniz

The Saboteur Origin Key Nasıl Aktif Ederim ?

Üyeliğiniz Oyunfor.com üzerinden satın almış olduğunuz The Saboteur Origin Key Origin.com üzerinden aktif edebilirsiniz

The Saboteur Origin Key Nasıl Satın Alabilirim?

Bir çok ödeme yöntemi olan Oyunfor.com adlı sitemiz üzerinden  Banka Havalesi, Kredi Kartı, Mobil Ödeme, ATM Havalesi veya yurt dışı ödeme seçenekleri  ile sitemiz üzerinde satın aldığınız The Saboteur Origin Key ‘ i digital kod olarak  teslim alırsınız .

Mobil ödeme veya taksitle The Saboteur Origin Key satın alınır mı?

Evet, oyunfor.com sitemiz üzerinden Faturasız Mobil Ödeme Yöntemi ve Taksit imkanı ile The Saboteur Origin Key Satın Al yapabilirsiniz

Canlı Destek