Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key

Açıklama

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key PC Origin Key Satın Al
Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key

PC Origin Key
Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
English
%5 İndirim 61.75 TL
65.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
  • Nasıl Aktif Ederim?
Command Conquer 4 Tiberian Twilight Origin Key
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Hakkında   2062 yılında insanlık kendini yok olma eşiğinde buldu. On yıllardır Dünya'yı istila eden ve Küresel Savunma Girişimi (GDI) ile Nod Kardeşliği arasında yıllarca süren amansız bir çatışmaya neden olan gizemli, yabancı kristalin yapı olan Tiberium, gezegeni yaşanmaz hale getirmeye yakındı. Bu krizin ortasında, Nod'un peygamber lideri Kane, GDI'yı Tiberium'u kontrol edebilecek ve gücünü kullanabilen bir sistem geliştirdiği mesajını vermek için inzivaya çekildi. Ancak GDI’nın işbirliği olmadan bu “Tiberium Kontrol Ağı” nı kuramadı. Böylece, iki karşıt grup - GDI ve Nod - Tiberium'un insanlığı söndürmesini engellemek için kendilerini umutsuz ve olası bir ittifakta buldular. Şimdi, 15 yıl sonra, ağ neredeyse tamamlandı. Tiberium sıkı bir kontrol altındadır ve yeniden canlanan gezegenimiz yeni bir refah ve ilerleme çağının zirvesindedir. Sadece şimdi dünya vatandaşları Kane'nin neden yardım etmeyi seçtiğini ve karşılığında ne isteyeceğini ciddi bir şekilde düşünmeye başladılar. Bu sorular ve daha fazlası Tiberium destanının dramatik nihai aktörüne yol açar.     Ürün Özellikleri:   Tiberium Saga'nın Destansı Sonuç - Kane, oyunun en uzun soluklu hikayelerinden birine, canlı canlı sinemayla anlatılan heyecan verici sonuca geri döner. Kampanyayı tek başına almayı veya bir arkadaşınızla takım oluşturmayı ve işbirliği içinde oynamayı seçin! Kalıcı Oyuncu İlerlemesi - Ne kadar çok düşman birimi yok ederseniz, oyuncu profilinizi ilerletmek için o kadar fazla deneyim puanı kazanırsınız! Ordunuzu daha güçlü hale getirmek için yeni birimlerin, güçlerin ve yükseltmelerin kilidini açmak için seviye atlayın! Her Zaman Hareket Halinde - C&C serisinde ilk defa: devasa, mobil, hepsi bir arada bir taban olan The Crawler, yeni bir stratejik derinlik katmanı için üssünü ordunuzla toplamanızı ve taşımanızı sağlar. Tarlada ilerlerken birimleri oluşturun ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde konuşlandırın! Sınıfınızı Seçin - Seçim tarzınıza uygun daha stratejik ve savaşçı seçenekler için, her biri kendi özel birimleri ve güçlerine sahip GDI ve Nod'dan üç benzersiz sınıftan birini seçin! Saldırı, Savunma veya Destek sınıfları - hangisini seçeceksiniz? Çevrimiçi Takım Kurun ve Savaşa Katılın - Komutan arkadaşlarınıza çevrimiçi katılın ve 5'e karşı 5 objektif tabanlı savaşı içeren en büyük C&C çok oyunculu oyununda rakiplerinizle mücadele edin! En sevdiğiniz sınıfı seçin ve hedeflerinizi fethederken düşmanlarınızı vururken çevrimiçi strateji eylemini bir sonraki seviyeye taşıyın. Tamamen yeni parti sistemi, arkadaşlarınızla bir çevrimiçi savaştan diğerine geçmenizi sağlar.  

Command Conquer 4 Tiberian Twilight Hakkında

 

2062 yılında insanlık kendini yok olma eşiğinde buldu. On yıllardır Dünya'yı istila eden ve Küresel Savunma Girişimi (GDI) ile Nod Kardeşliği arasında yıllarca süren amansız bir çatışmaya neden olan gizemli, yabancı kristalin yapı olan Tiberium, gezegeni yaşanmaz hale getirmeye yakındı. Bu krizin ortasında, Nod'un peygamber lideri Kane, GDI'yı Tiberium'u kontrol edebilecek ve gücünü kullanabilen bir sistem geliştirdiği mesajını vermek için inzivaya çekildi. Ancak GDI’nın işbirliği olmadan bu “Tiberium Kontrol Ağı” nı kuramadı. Böylece, iki karşıt grup - GDI ve Nod - Tiberium'un insanlığı söndürmesini engellemek için kendilerini umutsuz ve olası bir ittifakta buldular.

Şimdi, 15 yıl sonra, ağ neredeyse tamamlandı. Tiberium sıkı bir kontrol altındadır ve yeniden canlanan gezegenimiz yeni bir refah ve ilerleme çağının zirvesindedir. Sadece şimdi dünya vatandaşları Kane'nin neden yardım etmeyi seçtiğini ve karşılığında ne isteyeceğini ciddi bir şekilde düşünmeye başladılar. Bu sorular ve daha fazlası Tiberium destanının dramatik nihai aktörüne yol açar.

 

 

Ürün Özellikleri:

 

  • Tiberium Saga'nın Destansı Sonuç - Kane, oyunun en uzun soluklu hikayelerinden birine, canlı canlı sinemayla anlatılan heyecan verici sonuca geri döner. Kampanyayı tek başına almayı veya bir arkadaşınızla takım oluşturmayı ve işbirliği içinde oynamayı seçin!
  • Kalıcı Oyuncu İlerlemesi - Ne kadar çok düşman birimi yok ederseniz, oyuncu profilinizi ilerletmek için o kadar fazla deneyim puanı kazanırsınız! Ordunuzu daha güçlü hale getirmek için yeni birimlerin, güçlerin ve yükseltmelerin kilidini açmak için seviye atlayın!
  • Her Zaman Hareket Halinde - C&C serisinde ilk defa: devasa, mobil, hepsi bir arada bir taban olan The Crawler, yeni bir stratejik derinlik katmanı için üssünü ordunuzla toplamanızı ve taşımanızı sağlar. Tarlada ilerlerken birimleri oluşturun ve istediğiniz zaman ve istediğiniz yerde konuşlandırın!
  • Sınıfınızı Seçin - Seçim tarzınıza uygun daha stratejik ve savaşçı seçenekler için, her biri kendi özel birimleri ve güçlerine sahip GDI ve Nod'dan üç benzersiz sınıftan birini seçin! Saldırı, Savunma veya Destek sınıfları - hangisini seçeceksiniz?
  • Çevrimiçi Takım Kurun ve Savaşa Katılın - Komutan arkadaşlarınıza çevrimiçi katılın ve 5'e karşı 5 objektif tabanlı savaşı içeren en büyük C&C çok oyunculu oyununda rakiplerinizle mücadele edin! En sevdiğiniz sınıfı seçin ve hedeflerinizi fethederken düşmanlarınızı vururken çevrimiçi strateji eylemini bir sonraki seviyeye taşıyın. Tamamen yeni parti sistemi, arkadaşlarınızla bir çevrimiçi savaştan diğerine geçmenizi sağlar.

 

Canlı Destek