Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Tüm Oyunlar
PUBG New State

PUBG New State

Açıklama

Yeni Mobil Oyun PUBG New State - İndirimli Fiyatlar Oyunforcom'da

PUBG New State; PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yapımcısı olan PUBG Studio’nun en yeni mobil oyunudur. Yeni nesil Battle Royale oyunu PUBG New State’de hayatta kalmak için 100 yarışmacıyla karşı karşıya zorlu bir mücadele içinde olacaksınız. Benzersiz araç kostümüne sahip olmak için ön kayıt yaptırıp PUBG New State macerasına katılın! Oyunfor.com üzerinden PUBG New State oyun içi kostüm ve özel eşyalara indirimli fiyatlarla sahip olabilirsiniz. 

PUBG New State Google Play 100 TL PUBG New State Satın Al
PUBG New State Google Play 100 TL

PUBG New State Google Play 100 TL

PUBG New State
100.00 TL
  Detay
  • Ürün Açıklaması
  • Yorumlar (0)
PUBG New State
Mükemmel
(0 )
%0
Çok İyi
(0)
%0
İyi
(0 )
%0
Fena Değil
(0 )
%0
Çok Kötü
(0 )
%0
Ortalama Puan
0
0
0
İlk Yorum Yapan Siz Olun!

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yaratıcısından en yeni mobil oyun PUBG: New State   Yeni nesil gerçekçi grafiklerin yer aldığı PUBG New State, oyunculara ultra gerçek battle royale deneyimi sunuyor. PUBG New State’de 100 oyuncunun birbiriyle ya da karşı karşıya gelerek tek ya da takım halinde tek hayatta kalan olmasıyla son bulacaktır.   Mavi Alan denilen güvenlik çemberinin daralmasıyla oyuncular birbirlerine karşı üstünlük sağlamak için silahlar, araçlar ve çeşitli eşyaları bulup kullanmalıdır. Sadece en güçlü takım ya da oyuncu “Hayatta Kalan” ünvanına sahip olacaktır.  PUBG New State ön kayıt yaptırın! Oyun yayınlandığı andan itibaren daha önce görülmemiş en gerçek mobil oyununda yerinizi erken alın. Üstelik ön kayıt yaptıran herkes özel ayrıcalıkların da sahibi oluyor.    Ultra Gerçekçi Grafikler    Benzersiz grafikler ve ultra gerçek mobil oyun deneyimi sunan PUBG New State, Global Illumination teknolojisi kullanıldı. Bugüne kadar çıkmış olan tüm mobil oyunlara göre üstünlük sağlayan bu teknoloji gelmiş geçmiş en en gerçek mobil oyun deneyimi yaşamamızı sağlayacak. PUBG New State’de en gerçekçi grafikler ve büyük bir açık dünya yer alıyor.   Gerçekçi silah oynayışları, farklı silahlar ve tüm bu silah özelleştirmelerin her birini kişiselleştirebilir ve kendi taktiklerinizle yeni nesil battle royale dünyasının keyfini çıkarabilirsiniz. PUBG New State yayınlandığı andan itibaren özel silahlar ve kostümlerine sahip olmak için  Oyunfor.com’un avantajlı PUBG New State fiyatlarından yararlanabilirsiniz.   PUBG New State Macerasına Katıl!   Çeşitli araç ve kişiselleştirilebilir özellikler ile 8x8 km’lik devasa boyuttaki açık dünyaları keşfedebilirsiniz. PUBG New State’de sürükleyici bir battle royale deneyimini savaş yuvarlanması, dronlar ve daha fazla özellikleri kullanarak stratejinizle birleştirerek savaşta üstünlük sağlayabilirsiniz.     Yeni Nesil Battle Royale, Yeni Nesil PUBG Evreni   Oyunun hikayesinde, orjinal oyuna bağlı kalan PUBG evreni, yıl 2051’i gösterdiğinde devasa büyüklükte bir savaş alanında başlıyor.  Anarşinin egemen olduğu bir sistemde çok fazla taraf sürekli birbiriyle savaş halinde...Bu kaosta hayatta kalmak için yeni teknolojilerle taktikler geliştirmeli ve mücadeleci ruhundan yararlanmalısın.

PlayerUnknown’s Battlegrounds’un yaratıcısından en yeni mobil oyun PUBG: New State

 

Yeni nesil gerçekçi grafiklerin yer aldığı PUBG New State, oyunculara ultra gerçek battle royale deneyimi sunuyor. 
PUBG New State’de 100 oyuncunun birbiriyle ya da karşı karşıya gelerek tek ya da takım halinde tek hayatta kalan olmasıyla son bulacaktır.

 

Mavi Alan denilen güvenlik çemberinin daralmasıyla oyuncular birbirlerine karşı üstünlük sağlamak için silahlar, araçlar ve çeşitli eşyaları bulup kullanmalıdır.
Sadece en güçlü takım ya da oyuncu “Hayatta Kalan” ünvanına sahip olacaktır. 


PUBG New State ön kayıt yaptırın! Oyun yayınlandığı andan itibaren daha önce görülmemiş en gerçek mobil oyununda yerinizi erken alın.
Üstelik ön kayıt yaptıran herkes özel ayrıcalıkların da sahibi oluyor. 

 

Ultra Gerçekçi Grafikler 

 

Benzersiz grafikler ve ultra gerçek mobil oyun deneyimi sunan PUBG New State, Global Illumination teknolojisi kullanıldı.
Bugüne kadar çıkmış olan tüm mobil oyunlara göre üstünlük sağlayan bu teknoloji gelmiş geçmiş en en gerçek mobil oyun deneyimi yaşamamızı sağlayacak.
PUBG New State’de en gerçekçi grafikler ve büyük bir açık dünya yer alıyor.

 

Gerçekçi silah oynayışları, farklı silahlar ve tüm bu silah özelleştirmelerin her birini kişiselleştirebilir ve kendi taktiklerinizle yeni nesil battle royale dünyasının keyfini çıkarabilirsiniz.
PUBG New State yayınlandığı andan itibaren özel silahlar ve kostümlerine sahip olmak için  Oyunfor.com’un avantajlı PUBG New State fiyatlarından yararlanabilirsiniz.

 

PUBG New State Macerasına Katıl!

 

Çeşitli araç ve kişiselleştirilebilir özellikler ile 8x8 km’lik devasa boyuttaki açık dünyaları keşfedebilirsiniz.
PUBG New State’de sürükleyici bir battle royale deneyimini savaş yuvarlanması, dronlar ve daha fazla özellikleri kullanarak stratejinizle birleştirerek savaşta üstünlük sağlayabilirsiniz.

 

 

Yeni Nesil Battle Royale, Yeni Nesil PUBG Evreni

 

Oyunun hikayesinde, orjinal oyuna bağlı kalan PUBG evreni, yıl 2051’i gösterdiğinde devasa büyüklükte bir savaş alanında başlıyor.  
Anarşinin egemen olduğu bir sistemde çok fazla taraf sürekli birbiriyle savaş halinde...
Bu kaosta hayatta kalmak için yeni teknolojilerle taktikler geliştirmeli ve mücadeleci ruhundan yararlanmalısın.

Canlı Destek