Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Metro Exodus
Metro Exodus
Açıklama

Metro Exodus Satın Al Sayfası - Ucuz Fiyat Avantajlarıyla Epic Game ’in Yeni Oyunu Metro Exodus’u İndirimli Satın Al - Güvenli Alışverişin Adresi.

15 Şubat 2019'da Epic games tarafından piyasaya sürülen Metro Exodus, PlayStation 4, Xbox One ve PC  platformlarında global olarak boy göstermektedir. Kıyamet sonrası dünyada yalnızlık hissini güzel yansıtan Metro Exodus, Metro: 2033 ve Metro: Last Light'tan sonra gelen, serinin üçüncü oyundur.

Metro Exodus

Metro Exodus

Epic Game Cd Key
Platform
Epic Games üzerinden aktif edilebilir.
Epic Games üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English
English
%3 İndirim 299.00 TL
309.00 TL
  Detay
  • Yorumlar (92)
  • Ürün Açıklaması

Metro Exodus Nedir ?

 

15 Şubat 2019'da Epic games tarafından piyasaya sürülen Metro Exodus, PlayStation 4, Xbox One ve PC  platformlarında global olarak boy göstermektedir. Kıyamet sonrası dünyada yalnızlık hissini güzel yansıtan Metro Exodus, Metro: 2033 ve Metro: Last Light'tan sonra gelen, serinin üçüncü oyundur. Metro Exodus satın alarak  Artyom ve ekibiyle birlikte uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz.

 

Metro Exodus Nasıl Aktif edilir ?

 

Epic Games mağazası üzerinden, Kod kullan seçeneğine tıkladığınız anda açılan sayfada Oyunfor.com üzerinden almış olduğunuz  Metro Exodus  global CD Keyinizi aktif edebilirsiniz. Metro Exodus kodu 15 hanelidir. Metro Exodus fiyatlarına sitemizden ulaşabilir ve satın alabilirsiniz.

Canlı Destek