• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.85 1.04
  Knight Online Destan Gb 10M 1.50 1.66
  Knight Online Europa Gb 10M 0.75 0.93
  Knight Online Edana Gb 10M 0.65 0.88
  Knight Online Diez Gb 10M 1.04 1.19
  Knight Online Ares Gb 10M 1.30 1.41
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.67 0.78
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.52 1.75
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.71 1.82
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.15 2.35
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.12 2.26
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.30 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları

  Counter Strike Global Offensive

  counter-strike-global-offensive

  Steam CD Key

  Key & Anahtar

  Skin & Account

  Counter Strike Global Offensive

    Zamanının en çok oynanmış FPS oyunu olan Counter Strike oyunu hepimizin hafızalarında eskimez bir yer tutmuştu. Haritaları, silahları, kıyafetleri, internet cafe’de arkadaşlarımızla takımlar halinde kapıştığımız sanal sunucular üzerinden internetten oynadığımız oyun artık tamamiyle geliştirilmiş bir şekilde Steam Üzerinde!

  Valve ve Hidden Path Entertainment tarafından geliştirilen Counter Strike GO artık online bir FPS oyunu olarak sevenleriyle buluşuyor. İlk başlarda eski tadın olmayacağı yönünde çıkan söylentileri bir bir aşan Counter Strike : GO anlık 600.000 kullanıcı sayısı ile şuan da rekora doğru koşuyor. Oyun bir çok kullanıcının dostu olmasının en büyük sebebi Microsoft Windows, Mac OS X, PlayStation 3, Xbox üzerinde çalışma olanığıdır.  

  Oyun Modları

  Şu anda, Global Offensive için altı oyun modu sunuluyor:  

  Klasik ve Rekabetçi: Counter-Strike'ın en tanınmış oyun modlarını içeren Bomba Senaryosu ve Rehine Senaryosu vardır. Her turun başında, oyunculara çeşitli eylemler ile kazanılan paralar verilir. Herhangi bir takım, diğer takımın bütün oyuncularını ortadan kaldırır, teröristler bombayı kurduktan sonra bombanın süresi biterse veya terörle mücadele ekibi rehineleri kurtarırsa kazanılır.

  Bomba Senaryosu: Teröristler C-4 bombasını belirli bölgelere kurup, terörle mücadele ekibinin bombayı imha etmesini önlemeleri gerekir.

  Rehine Senaryosu: Terörle mücadele ekibinin rehineleri kurtarıp kendi bölgelerine getirmesi gerekir. Teröristlerin ise rehineleri kurtaran terörle mücadele ekibini engellemesi gerekir. Eğer teröristler rehineleri öldürürler ise para cezası verilir.

  Silah Yarışı: Ölüm maçı tarzında bir oyun türüdür. Oyuncu diğer takımdaki oyuncuyu öldürürse yeni bir silah ile ödüllendirilir.

  Yıkım: Bir oyuncu diğer oyuncuyu öldürüp yeni bir silah ile ödüllendirilir. En son ödüllendirmede ise bomba ile ödüllendirilir. Ölüm Maçı: Öldürme sınırlaması yoktur. Herkes istediği kişiyi öldürmekte serbesttir.

  Fiyat olarakta gayet uygun olan CS GO’nun bir diğer tercih sebebi ise her FPS oyununun da görmeye alışık olduğumuz hile ve cheat programlarının oyunda etki etmemesi, temiz ve sadece yeteneklerin konuştuğu oyunda yeni silah paketleri alabilir ve ister counter ekibinden ister terörist ekibinden olun oyun boyunca mücadelenin keyfine varacaksınız. Arkadaşlarınızla takım haline gelerek turnuvalara katılabilir, steam açarak  oyun oynama işini kar’a bile dökebilirsiniz. .