Başa Dön
Türkiye'nin En Popüler, Oyun Epin Satış, Dijital Kod Alışveriş Sitesi
Battlefield 5 Deluxe Edition
Deluxe Edition

Battlefield 5 Deluxe Edition

Battlefield 5 Deluxe Edition, satın al

Platform
Origin üzerinden aktif edilebilir.
Bölge
Tüm bölgelerde kullanılabilir.
Diller
English

● Lansmanında 8 Özel Asker Seti arasından seçim yapın ve birliklerinizi kişiselleştirin.6 adet set. İngiliz Özel Hava kuvvetleri ve Alman Paraşütçi birliklerinin yanı sıra yeteneklerinizi test etmenin ve ödüller kazanmanın daha fazla yolunu sunan başlangıç görevlerinde yer alın. Her biri bir adet özelleştirme öğesi içeren 20 haftalık Airlift ile hayati önem taşıyan malzemelere sahip olun.
● Dijital Ürünlerde Türk Ticaret Kanunu uyarınca iade yapılamamaktadır.
● Ürünler anlık olarak teslim edilmektedir.

 

Sipariş Özeti
Birim Fiyat:
650.00 TL
Adet:
1
Toplam :
650.00TL
590.00 TL
Sipariş Adeti

İngiliz Özel Hava Hizmetleri ve Alman Hava İndirme birliklerine özel teçhizatlar ve görevlerle Battlefield™ V Deluxe Sürüm, silah kaplamaları, kamuflaj desenleri, başlıklar ve yüz boyaları içeren beş indirme askeri giysi setiyle savaş meydanında sizi farklılaştırıyor. Üstelik Battlefield V Deluxe Sürüm,bonus Başlangıç Görevlerinde kendinizi sınamanızı ve haftalık Hava Köprüsü sistemi sayesinde düzenli olarak özelleştirme ögeleri almanızı sağlıyor. Ayrıca, çok oyunculu topyekün savaş, tek oyunculu War Stories ve Battlefield için yeniden tasarlanan Battle Royale modu Firestorm gibi tüm Standart Sürüm içeriklerinin keyfini çıkarın. Battlefield 5 Deluxe Edition satın alarak aşağıdaki ürünlere sahip olabilirsiniz. Beş Set Hava İndirme Teçhizatı. Özel Görevler ve Başlangıç Görevleri; savaş meydanında yeteneklerinizi sınayın, ödüller kazanın. Hava Köprüsü ile 20 adet Haftalık özelleştirme ögesi

  • Yorumlar (25)
  • Ürün Açıklaması

İngiliz Özel Hava Hizmetleri ve Alman Hava İndirme birliklerine özel teçhizatlar ve görevlerle Battlefield™ V Deluxe Sürüm, silah kaplamaları, kamuflaj desenleri, başlıklar ve yüz boyaları içeren beş indirme askeri giysi setiyle savaş meydanında sizi farklılaştırıyor.
Üstelik Battlefield V Deluxe Sürüm,bonus Başlangıç Görevlerinde kendinizi sınamanızı ve haftalık
Hava Köprüsü sistemi sayesinde düzenli olarak özelleştirme ögeleri almanızı sağlıyor.
Ayrıca, çok oyunculu topyekün savaş, tek oyunculu War Stories ve Battlefield için yeniden tasarlanan Battle Royale modu Firestorm gibi tüm Standart Sürüm içeriklerinin keyfini çıkarın.
Battlefield 5 Deluxe Edition satın alarak aşağıdaki ürünlere sahip olabilirsiniz.

  • Beş Set Hava İndirme Teçhizatı.
  • Özel Görevler ve Başlangıç Görevleri; savaş meydanında yeteneklerinizi sınayın, ödüller kazanın.
  • Hava Köprüsü ile 20 adet Haftalık özelleştirme ögesi

Canlı Destek