• Knight Online
 • Metin2
 • BnS
 • CS:GO
 • Cabal
 • Server Alış Satış
  Knight Online Gordion Gb 10M 0.85 1.10
  Knight Online Destan Gb 10M 1.45 1.68
  Knight Online Europa Gb 10M 0.83 0.96
  Knight Online Edana Gb 10M 0.77 0.90
  Knight Online Diez Gb 10M 1.00 1.25
  Knight Online Ares Gb 10M 1.20 1.46
  Knight Online Midgard Gb 10M 0.62 0.76
  Steam Ko Cypher Gb 10M 1.40 1.65
  Steam Ko Beramus Gb 10M 1.50 1.91
  Steam Ko Pathos Gb 10M 2.30 2.58
  Knight Online Olympia Gb 10 M 2.05 2.43
  Steam Ko Hellsgarem Gb 1 M 0.45 0.89
  Destek Hattı - 0850 302 8801
  
  Steam CsGo XBox Playstation Apple Store Google Play BattleNet Origin Oyunları
  aeria-games-aura-kingdom-points-epin

  Aeria Games Aeria Points

  FİYAT LİSTESİ
  ÜRÜN BİLGİSİ
  NASIL ALIRIM
  NASIL YÜKLENİR
  HABERLER
  Ürün Adi
  Ürün Karşılığı
  Fiyat
  İşlem

  Aura Kingdom 510 Aeria Points

  510 AP
  14.00 TL

  Aura Kingdom 1030 Aeria Points

  1030 AP
  28.00 TL

  Aura Kingdom 2100 Aeria Points

  2100 AP
  56.00 TL

  Aura Kingdom 3240 Aeria Points

  3240 AP
  85.00 TL

  Aura Kingdom 5500 Aeria Points

  5500 AP
  142.00 TL

  Aura Kingdom 8550 Aeria Points

  8550 AP
  211.00 TL

  Aura Kingdom 11600 Aeria Points

  11600 AP
  277.00 TL
  Bakiye yüklemek için aşağıdaki seçenekleri kullanabilirsiniz.
  Havale / Eft ile ödeme
  Kredi Kartı ile ödeme
  Ininal ile ödeme
  Mobil ödeme
  Paybyme ile ödeme
  G2A Kredi Kartı ile ödeme
  Paypal ile ödeme
  Skrill ile ödeme
  BitCoin ile ödeme
  OneCard ile ödeme
  G2A CashU ile ödeme
  Western Union ile ödeme
  Puan vermek için Üye Girişi yapmalısınız
  fivestar
  ( 0 kişi )
  0 yorum ( Üye Girişi )
  urun, kategori resmi
  star star star star star
  Mükemmel
  star star star star star
  Çok İyi
  star star star star star
  İyi
  star star star star star
  Fena Değil
  star star star star star
  Çok Kötü
  % 0
  % 0
  % 0
  % 0
  % 0
  Ortalama Puan
  fivestars
  0
  Yorum yapmak için üye girişi yapmalısınız.

  ÖDEME SEÇENEKLERİ

  Alt kısımda bulunan ödeme seçeneklerinden hesabınıza bakiye yükleyebilirsiniz


  Havale
  Havale / Eft ile Ödeme

  Sitemizin üst menüsünde bulunan 'BANKA HESAPLARI' linkine tıklayarak size en uygun bankayı seçebilir, ödemenizi yapabilirsiniz. Banka ATM'lerinden kartsız işlem ile hesaplarımıza havale yapabilirsiniz. Ödemenizi yaptıktan sonra onaylanması için ÖDEME BİLDİRİMİ yapmayi UNUTMAYINIZ!


  kredi kartı
  Kredi Kartı ile Ödeme

  Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'KREDİ VE BANKA KARTI' seçeneğine tıklayın açılan sayfada miktar ve adet girdikten sonra Bakiye Yükle butonuna basın Sonteklif ödeme sayfasına yönlendiriliceksiniz. Ödemenizi bu sayfada tamamladıktan sonra bakiyeniz otomatik olarak güncellenecektir. Komisyon oranı %3.5'tir. Ödemelerinizi Sonteklif sitesinde 'Bana Özel' kısmından kontrol edebilirsiniz.


  mobil ödeme
  Mobil Ödeme

  Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'MOBİL ÖDEME' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilirsiniz. Mobil ödeme sistemi an itibariyle Vodafone ve Turkcell kontorlu hat tarifelerinde geçerlidir.


  western union
  Yurtdışı Ödeme

  Üye panelinizdeki 'Bakiye Yükle / Ödeme Bildirimi' linkine tıklayıp 'WESTERN UNION' seçeneğine tıklayın. Detaylı bilgileri bu sayfadan temin edebilir veya Canlı Destek departmanımıza bağlanıp bilgi alabilirsiniz.


  g2a ödeme
  G2A Ödeme

  Dünyanın her yerinden 7/24 güvenli ödeme yapmanızı sağlayan içinde bir çok ödeme methodu bulunan ödeme sistemidir. Üye panelinizden G2A Ödeme yöntemini seçerek bakiyenizi istediğiniz ödeme methodunu seçerek yükleyebilirsiniz.

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  G2A Nasıl Ödeme Yapılır

  Site içi tüm sorunlarınız ve Merak ettikleriniz için 'OYUNFOR CANLI DESTEK' ekibimizden bilgi alabilirsiniz!

  Keyifli Alışverişler

   Fantastik Dünyanın Savaşıcıları

            Aura Kigdom İngilizce oyunu Aeria Games tarafından yayınlanan, internet üzerinden çevrimiçi olarak çoklu oyuncular ile oynanan aneme tarzı grafiklere sahip bir MMPORG oyunudur. Oyun içerisinde toplamda 8 farklı karakter sınıfı bulunmaktadır. Sıra dışı benzersiz yetenek ve doğaüstü güçleri bulunan karakterlerden kendinizi en iyi ifade edeceğiniz karakteri seçebilirsiniz. Oyun içerisindeki seçilen karakterlerde yakın dövüş, uzak dövüş, büyücü, iyileştirici gibi birçok farklı ve diğer oyunlara göre ayırt edici özellikler bulunmaktadır. Savunma ağırlıklı bir karakter istiyorsanız kalkanlı savunma savaşçısını seçebilirsiniz. Saldırı atak yapan karakter istiyorsanız baltalı ve çift kılıçlı savaşçılardan birini seçebilirsiniz. Çift kılıçlı savaşçı karakter ile kombo vuruşlar yaparak etkili olabilirsiniz. Diğer aneme savaş oyunlarının aksine teknolojik silahlar ile donatılmış karakterleri de seçebilme imkânına sahipsiniz. Uzun mesafeli kombo atışlar yapabilen çift silahlı savaşçı ile çok seri ataklar yapabilir düşmanınızı hızınız ile yok edebilirsiniz. Düşmana ağır darbeler indirmek istiyorsanız top atışları yapabilen savaşçı karakter ile farklı deneyimler yaşayabilirsiniz. Kendi stilinize uygun karakteri seçerek saç ve kıyafet tasarımları yapabilirsiniz. İsteğinize göre renk ve tarz da saç stilinizi belirledikten sonra kıyafetlerin renklerini canlandırarak görselliği arttırabilirsiniz. Kazanılan savaşlar sonrası karakterinizin nasıl dans edeceğine kadar birçok tasarım ile savaşçınızı baştan aşağıya yeniden yaratmaktasınız.

            Oyun içerisinde yardımcınız olacak birçok pet hayvandan özelliklerine göre alan saldırısı veya bireysel saldırı yapabilen petlerden birini seçerek oyun oynamaya başlayabilirsiniz. AuraKingdom İngilizce oyununda 3 boyutlu grafiklarin sağlamış olduğu görsel canlılık ve hareketler ilk bakışta dikkat çekmektedir. Oyun başlarında verilen görevler ile düşmanlarınızı savaşarak yok etmeye başlayabilirsiniz. Görevler içeriğinde dev yaratıklar ile savaşmak zorunda kalabilirsiniz. Rakibinizi gördüğünüzde ilk etapta çekinebilirsiniz fakat seçmiş olduğunuz karakterin gücü doğrultusunda karşınıza çıkacak yaratıkları birer birer öldürerek seviyelerinizi arttırabilirsiniz. Arttırdığınız seviyeler ile vuruş gücünüz ve hızlarınız değişerek daha az darbeler savurarak yaratıkları öldürebilirsiniz. Oyun seviyeleri arttıkça oyun levelide arttığından ileriki bölümlerde zor ve çetin savaşlar sizleri bekliyor olacak.Oyun içerisinde ilerlerken yerden çıkan birçok canavar ile aynı anda savaşacaksınız. Aksiyon ve maceranın bitmediği bu oyunda bölümleri geçerken zaman zaman heyecanlı dakikalar geçireceksiniz. Karakterinizin üstündeki yeşil tüpü takip ederek ne kadar canınız kaldığını ve ne kadar darbe yediğinizi görebilirsiniz.Oyun etaplarını hızlı geçmek ve diğer oyunculardan daha hızlı olmak için karakter seviyenizi çok hızlı bir şekilde yükseltmelisiniz. Diğer aneme savaş oyunlarında olduğu gibi AuraKingdom oyununda seviye derecesi çok önemli bir detaydır. Seviye yükseltmenin iki yolu vardır birincisi oyun içinde etapları geçerek ve savaşlarda başarılı olarak yükseltebilirsiniz. Bu yol çok zahmetli ve uzun zaman alan bir yoldur. İkinci yol ise daha basit olan Points satın alarak kolayca seviyenizi yükseltebilirsiniz.

  Aura Kingdom Ap Satın Al

  Aeria Points - E-Pin Nereden Satın Alınır?

            Aura Kingdom İngilizce oyununun içerisinde hızlı yükselerek rakiplere korku salmak için sitesinden Points & E-Pin satın alınarak karakterinizi ful donanımlı bir savaşçı yapabilirsiniz. Oyunfor sitesinin oyun severler için satışını yaptığı Aeria Points & E-Pin, Yüksek seviyeli karakterler, Çeşitli İtemler, Gold Bar gibi geliştirici özellikleri çok uygun fiyatlara satışını gerçekleştirmektedir. Oyunfor sitesinden ister karakter satın alabilir isterseniz de karakterlerinizi satabilirsiniz. Güvenli ödeme seçenekleriyle isterseniz kredi kartıyla isterseniz para kartlarınızla ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Paranın hesaplara geçmesinin ardından satın almış olduğunuz hizmetin oyun hesabınıza anında geçmektedir. Ödeme seçeneklerini öğrenme veya yaşanan sorunları çözmek için oluşturulan canlı destek hatlarıyla oyun severlerin sıkıntılarına çözümler bulunmaktadır.

  1- www.aeriagames.com adresine login olunuz.

  2- Gelen sayfada satın al tıklayınız E-Pin seçiniz ve devam tıklayın.

  3- OYUNFOR.COM'dan aldığınız kodunuzu girip tekrar devam tıklayın.

  4. Son olarak kodunuzu kontrol edip onaylamak için tekrar devam tıklayın.

   

  Aura Kingdom AP Satın Al